provid створив айдентику міжнародної конференції Global Summit — APERTURE 2022

Українське агентство комунікацій provid створило айдентику для маркетингової конференції Global Summit — APERTURE 2022.

Коментарі 1442
Вона відбуватиметься в Амстердамі 18–20 вересня та буде присвячена особливостям постпандемійного світу — проблемам, викликам і новим можливостям, із якими стикатиметься комунікаційний ринок.

Айдентика конференції відображає розмаїту турбулентність. Основою візуального рішення став образ такого собі торнадо або воронки, що символізує постійний рух і впорядкований хаос динамічних змін світового креативу та маркетингу в нових, мінливих обставинах. А щоб сам образ сприймався без негативу чи загрози, йому додали кольору та «цукерковості», адже зміни — це хоч і турбулентно, утім не завжди погано.
«Перед нами постало завдання створити айдентику, що відображала б контекст, у якому опинилася креативно-маркетингова індустрія. Кількість і швидкість подій за її межами, що спричинюють зміни в її подальшій історії, певною мірою нагадують торнадо, яке й покладено в основу айдентики. Але ми говоримо не про катастрофу, а про розвиток і навіть про гру, бо творчість — це завжди гра. За допомогою кольору ми помʼякшуємо сприйняття», — коментують креатори.

За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода