Publicis Groupe Ukraine стала найбільш креативною рекламно-комунікаційною групою України

Всеукраїнська рекламна коаліція представила Рейтинг креативності рекламно-комунікаційних груп України за підсумками Ukrainian Creative Awards 2021. Завдяки нагородам, що отримали Leo Burnett Ukraine, Publicis Ukraine та Saatchi & Saatchi Ukraine, найкреативнішою групою стала Publicis Groupe Ukraine. Разом вони набрали 346 балів, завдяки чому отримали беззаперечне лідерство.

Коментарі 15943

«Я пишаюсь тим, що завдяки нашому принципу Power of One нам щоразу вдається брати все нові вершини. Я вдячна усім командам за їх неймовірний креатив, щоденну кропітку і злагоджену роботу, нестандартні рішення та глибоку віддачу», - прокоментувала Олена Бакум-Рамола, директорка з креативних сервісів Publicis Groupe Ukraine. 

«Креативність є невід’ємною складовою успіху у сучасному світі. Для нас в Publicis Groupe - це також надзвичайно важливий та потужний елемент створення ефективних комплексних рішень для наших клієнтів. Результати агенцій групи за підсумками Ukrainian Creative Awards доводять, що ми вміємо робити це дуже добре». – додав Енвєр Кікава, CEO Publicis Groupe Ukraine.

Рейтинг формується на основі балів за призові місця та шорт-листи, які отримали усі комунікаційні агентства груп на фестивалях Ukrainian Creative Awards 2021 (UCA 2021). Серед них: Київський Міжнародний Фестиваль Реклами 2021, ADC*UA Awards 2021 та Ukrainian Design: The Very Best Of 2021.

Відтепер Рейтинг креативності рекламно-комунікаційних груп України публікуватиметься щороку. 

Нагадаємо, до складу Publicis Groupe Ukraine входять креативні агенції: Leo Burnett Ukraine, Publicis Ukraine, Saatchi & Saatchi Ukraine; PR-агенція MSL Ukraine; медійні: Spark Foundry Ukraine, Starcom Ukraine, Zenith Ukraine та діджитал-перформансагенція Performics Ukraine.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода