Publicis Groupe виходить з Росії, водночас забезпечуючи майбутнє своїх людей

15 березня Publicis Groupe оголосив про вихід з російського ринку у повному складі – Saatchi & Saatchi, Leo Burnett, Publicis, Starcom, Spark, Zenith, Digitas, Performics, Prodigious та інші. Група припиняє свій бізнес та інвестиції в Росії, передавши право власності на свої операції місцевому керівництву, що вступило в дію в день анонсування.

Коментарі 3361

Publicis Groupe передає контроль над своїми компаніями в Росії Сергію Коптєву, співзасновнику Publicis в Росії, з чіткою умовою в контракті щодо забезпечення майбутнього для російських співробітників.

«З початку вторгнення ми працюємо над виходом із росії, оскільки засуджуємо агресію проти України. Ми були змушені вжити рішучих дій, які повністю відображають серйозність ситуації. Нам важливо було виділити необхідний час, щоб прийти до рішення, яке було б справді в першу чергу для людей, тому що наші 1200 співробітників у росії також є нашими людьми. Ми не могли просто відмовитися від них. Передаючи контроль над нашими російськими операціями Сергію, ми забезпечуємо майбутнє для наших колег, негайно припиняємо всі наші операції, співпрацю та інвестиції в росії», – сказав Arthur Sadoun, генеральний директор і голова Publicis Groupe.

Оскільки насильство та гуманітарна криза в Україні поглиблюються, першим пріоритетом Publicis залишається безпека їх людей та їхніх сімей. Група як будь-коли прагне забезпечити їм безпеку, переїзд та фінансову підтримку, яких вони потребують у цей надзвичайно важкий час.

«Безпека наших людей в Україні залишається нашим пріоритетом номер один. Ми щоденно контактуємо з усіма 350 працівниками на індивідуальній основі і робимо все можливе, щоб захистити їх. Від систем попередження про небезпеку до психологічної підтримки, допомоги з візами або гарантуванням зарплати для всіх на цілий рік, ми й надалі будемо стояти на їхньому боці та надавати необхідну допомогу», - додав Arthur Sadoun.

Текст офіційної новини за посиланням.

sostav.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода