Publicis Ukraine оновила бренд мережі аптек «Подорожник»

У мережі аптек «Подорожник» завдяки команді Publicis Ukraine з’явилась нова лаконічна айдентика, що відображає зміни та розвиток бренду

Коментарі 2700

«Подорожник» входить у ТОП-5 аптечних мереж України за часткою. Бренд стрімко розвиває свою мережу, отже, потребує оновлення,  яке б відображувала його суть, переваги та цінності. 

Перед командою Publicis Ukraine постала задача зрозуміти, про що буде новий «Подорожник» та оновити його позиціонування й ключове повідомлення. Відтак з’явився слоган: «Подорожник. Знає, що допомагає», який базується на двох основних перевагах. По-перше, у бренду є необхідні компетенції, знання, досвід та ресурси, щоб підказати клієнтові, які саме препарати можуть йому допомогти у конкретному випадку (Знає, що /саме/ допомагає). По-друге, «Подорожник» турбується про свого клієнта (Знає, що /він/ допомагає), пропонуючи якісні препарати без підробок, регулярні програми знижок: «Якість доступна кожному», та надаючи додаткові сервіси на кшталт «Лікар в аптеці» тощо.

 video

Наступним логічним етапом стало оновлення логотипу. Протягом останніх років «Подорожнику» вдалось побудувати знання бренду, тож при роботі із візуальною складовою важливо було зберегти спадкоємність, при цьому відобразити оновлення й осучаснити його. Так, упізнаваний медичний хрест та листок подорожника візуально переосмислили, залишивши також основний колір. Вони «злилися в єдине ціле», де значущий елемент знаку кольором лінкується з відповідним словом у лого: хрест із «аптека», а листок – із «Подорожник». Знак став лаконічним, простим для зчитування, а шрифт – легшим, охайнішим та відкритішим. Команда продовжує розробку матеріалів для усіх проявів комунікації бренду.

«У своїй роботі ми дотримуємось глобального гасла Publicis й прагнемо бути провідниками змін для наших клієнтів. І це у нашому коді – підтримати наших клієнтів у трансформації їх комунікацій», - описав роботу над проектом Руслан Паламарчук, креативний директор Publicis Ukraine.  

Нагадаємо, Publicis Ukraine входить до складу Publicis Groupe Ukraine – найбільш ефективної комунікаційної групи 2019 року в Україні. 

Команда мережі аптек «Подорожник»

Тарас Коляда – Виконавчий директор

Олег Кудринський – Ексдиректор з маркетингу

Ігор Дідок – Директор з маркетингу

Команда Publicis Ukraine

Іванна Скульська-Лов – Managing Director

Руслан Паламарчук – Creative Director

Роман Поліщук – Art Director

Дмитро Шевченко – Designer

Антон Костенко – Designer

Анна Дорошенко – Designer

Володимир Литвинов – Copywriter

Олександра Савонік – Group Account Director

Ольга Пилипенко – Account Manager

За матеріалам прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода