Путін почав говорити правду: креативна армія України згуртувалась для захисту світу

За підтримки твіттеру «Україна», Art Directors Club of Ukraine спільно із Gvardiya Production House та AI стартапом Reface створили відео “Якби путін говорив правду”. Цей ролик є частиною глобальної кампанії #ArmUkraineNow і має за мету привернути увагу іноземних аудиторій до війни в Україні та наслідків дій путіна для цілого світу.

Коментарі 4169

Ми слухаємо, що говорить путін про свої наміри, і бачимо, що він робить насправді. Він каже, що цілить лише по військових об'єктах, і обстрілює пологовий будинок. Він каже, що бореться з неонацистами та фашистами, натомість його армія мародерить, гвалтує жінок та дітей, катує і вбиває мирне українське населення. Тож у цьому відео, завдяки face-swap технології, креатори зробили так, що слова путіна, врешті-решт, співпадають з його діями.

“Якби путін говорив правду” - це спроба, всупереч російській пропаганді, чітко, зрозуміло і правдиво розповісти світові про справжні наміри путіна. Про те, чого він прагне, чого боїться і на що розраховує. І гірка правда у тому, що путін не збирається зупинятися на Україні. Вже не раз лунали заяви, що країни ЄС є «наступною логічною метою». путін і надалі буде вбивати тисячі мирних мешканців, як він уже зробив це в Маріуполі, Харкові, Бучі, Ірпіні, Бородянці…

Цим відео українці звертаються до громадян усього світу з проханням допомогти донести до своїх урядів, адміністрацій президентів, керівників країн реальні потреби України, які допоможуть зупинити війну. Адже війна продовжується і кожний новий день приносить більше жертв та руйнацій. Українській армії потрібна допомога світу, адже зброя, яку просить Президент України та уряд, допоможе відбити ворожий напад та наблизити перемогу у цій безглуздій війні.

Не бійтесь зупинити путіна. Бійтесь того, що станеться, якщо ви цього не зробите.

#stopputin #armukrainenow

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода