Путівник-комікс по віддаленій роботі в часи ізоляції "Homestranaut"

Співзасновниця консалтингового бюро I+J Інна Макотерська та автока коміксів Маша Шарлай створили путівник-комікс по віддаленій роботі в часи ізоляції Homestranaut.

Комментарии 1330
Коли співзасновниця консалтингового бюро I+J Інна Макотерська та автока коміксів Маша Шарлай зі всією планетою опинилися на карантині, вони перенавчалися працювати в нових умовах. Так, у всіх раніше був досвід віддаленої роботи, але його майже неможливо порівнювати із обставинами, в яких зараз намагаємось працювати. Креаторкам знадобилася книжечка з інструкціями, які б допомогли переналаштуватися на нові умови. Вони не знайшли таку в інтернеті і створили її самі - путівник-комікс по віддаленій роботі в часи ізоляції Homestranaut.

Інна Макотерська та Маша Шарлай не створювали книжечку “Порадниця” про віддалену роботу, де в хаотчиному порядку просто вивалили б на читачів всі існуючі рецепти. Вони створювали путівник, в якому розповідають про загальний механізм віддаленої роботи та що в якій послідовності працює. Щоб дати корисний контент вже зараз, створили сайт www.homestranaut.com. Це лонгрід, де креаторки розповідають та пояснюють, як змінилися умови праці та як цей хаос можна опанувати.

В якості провідника світом самоізоляції та психологічних навантажень скористалися підходом астронавта Кріса Хедфілда:
Зі всіх знань, якими володіє експертка з наведення порядку Інна Макотерська та гігабайтів публікацій, яки штудіювали, в нас вийшов повноцінний путівник. 

Чому homestranaut? Тому що зараз всі самоізольовані люди — це астронавти, тільки в хаті. Носять дивний одяг, спілкуються з обмеженою кількістю людей та цілодобово взаємодіють через екрани.

З матеріалами прес-релізу
Обсудить с другими читателями:
Погода