Рітейлер Next купує колись великий інтернет-магазин меблів Made.com

Інтернет-магазин меблів Made.com розпочав процедуру банкрутства після кількох місяців боротьби за виживання на тлі падіння попиту та зростання інфляції.

Коментарі 1119
Як повідомляє Inventure, мережа магазинів одягу та товарів для дому Next підтвердила, що погодилася купити бренд, доменні імена та інтелектуальну власність Made.com за 3,4 млн фунтів стерлінгів. Вартість операції демонструє, наскільки сильно впав Made.com після роміщення акцій минулого року з оцінкою в 775 млн фунтів. Це один із найшвидших корпоративних крахів в історії Великобританії. 

Проблеми компанії були викликані зростаючими витратами на перевезення та труднощами з ланцюжком поставок, що посилюються послабленням споживчих настроїв, особливо щодо дорогих товарів, таких як дивани. Головний виконавчий директор Made.com Нікола Томпсон сказала, що «хотіла б щиро вибачитися перед усіма клієнтами, співробітниками, партнерами-постачальниками, акціонерами та всіма іншими зацікавленими сторонами, які постраждали в результаті передачі бізнесу в адміністрацію». 

Рітейлер сильно виграв під час пандемії, оскільки люди, опинившись удома, купували меблі в інтернеті, і компанію Made.com проголосили лідером міленіалів. Однак повернення до офлайн-покупок сприяло занепаду компанії. 

За матеріалами https://rau.ua/
Обговорити з іншими читачами:
Погода