«Радіо Україна». У Чехії розпочала мовлення радіостанція у складі медіагрупи «Медіа Богемія»

Насамперед проєкт має підтримати українців, які переїхали до Чехії після початку повномасштабної війни РФ.

Коментарі 2298
У Празі розпочало роботу «Радіо Україна». Як повідомляється на сторінці проєкту у фейсбуці, головна мета та місія цього медіапроєкту – надавати важливу практичну інформацію українській громаді у Чехії. Насамперед це люди, які переїхали через війну в Україні.

Слухати радіо можна на сайті Radioukrajina.cz чи у мобільному застосунку.

Контент складає музика, розважальні програми, поради для українців. Також плануються випуски новин, авторські програми, експертні коментарі, програми для дітей. Керує «Радіо Україна» медіагрупа «Медіа Богемія», до якої входять такі радіостанції, як «Радіо Бланік» і «Хітрадіо».

Менеджеркою «Радіо Україна» є Наталія Чурікова. Журналістка-міжнародниця раніше працювала на «Радіо Свобода» у Празі. До команди увійшли її колеги Сергій Дручук та Людмила Ваннек. До співпраці запросили українських журналістів, які переїхали до Чехії після війни. Зокрема, це Наталка Махно з Києва, колишня редакторка газети у Рахові Олександра Сімочко, графічна редакторка Софія Татомир.

Патронат над «Радіо Україна» взяв посол України в Чехії Євген Перебийніс.

«Проєкт розрахований на українців, які змушені були переїхати до Чехії, рятуючись від російської війни проти України. Проте, як переконаний посол Євген Перебийніс, радіостанція зацікавить і чехів, яким буде цікаво познайомитися з українською музикою чи вивчити українську мову», – йдеться у коментарі щодо відкриття радіостанції на сторінці посольства України в Чехії.

Нагадаємо, «Чеське Радіо» розпочало мовлення українською онлайн. Також тут готують подкаст «Новини для українців у Чеській Республіці», орієнтований на запити і практичну інформацію для біженців з України.

За матеріалами https://detector.media/
Обговорити з іншими читачами:
Погода