Радість теплих зустрічей та віра в безпечне і щасливе майбутнє у новому роліку MARENGO

Зустрічайте нову рекламну кампанію улюбленого бренду MARENGO від PROVID.

Коментарі 1247
Нова кампанія бренду Marengo розроблена комунікаційною групою AGAMA Communications та креативною агенцією PROVID. Ідея відеоролика заряджає позитивом, радістю теплих зустрічей та вірою в безпечне і щасливе майбутнє. Навіть найяскравіша insta-маска чи доповнена реальність у ZOOM не замінять емоцій живої зустрічі. А справжнє свято подарує келих ігристого у колі найближчих, адже життя треба святкувати, особливо моменти, коли ми разом і поряд!

Бачитись, спілкуватись, посміхатись, відчувати захоплення та насолоджуватись смаком ігристого MARENGO... ці прості речі — це найдорожче, що ми маємо!

MARENGO - входить в топ-3 позиції національного портфелю брендів компанії Bayadera Group за обсягами виробництва ігристого та вермутів. Це не просто напій, це - стиль життя. Основною перевагою MARENGO є смак - витончений, унікальний, створений з використанням останніх технологій в виноробстві. 8 фірмових вермутів та 11 особливих ігристих вин, кожен з унікальною рецептурою, не залишають байдужим! Незалежно від настрою - спокійно відпочити, потусити на вечірці, душевно поспілкуватися з друзями, поділитися важливим або відірватися по повній - MARENGO підтримає настрій, підкреслить стиль і самовираження!

 video
За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода