«Радіокомітет» призупинив дослідження у зоні АТО

«Радіокомітет» призупинив проведення радіодослідження у 14 містах зі зони АТО.

Комментарии 1433

Зокрема, це міста Донецької та Луганської області: Алчевськ, Антрацит, Артемівськ, Горлівка, Донецьк, Єнакієве, Красний Луч, Луганськ, Макіївка, Свердловськ, Стаханов, Торез, Харцизьк, Шахтарськ.

«У зв'язку з тим, що на цей момент в зоні АТО слухання радіо є нетиповим, а українські радіостанції мовлять з перебоями, з метою збереження довіри до дослідження, і для запобігання можливих маніпуляцій, «Радіокомітет» прийняв рішення тимчасово, починаючи з першої хвилі 2015 року, припинити дослідження радіослухання в містах Донецької та Луганської області, де проходить АТО», – зазначив керівник Центру досліджень НАМ, координатор «Радіокомітету» Віталій Гордузенко.

За словами директора відділу медіа досліджень GfK Ukraine Ольги Росманової, як тільки ситуація стабілізується і українські радіостанції зможуть відновити повноцінне мовлення ці міста будуть повернуті у дослідження.

Тож у 2015 році генеральна сукупність радіодослідження складатиметься з міст з населенням понад 50 тис. без Криму та згаданих міст. У першій хвилі дослідження до генеральної сукупності увійшло 70 міст, при цьому її розрахункове значення у 2015 році складає 13,6 мільйонів чоловік віком 12-65 років.

Вибірка дослідження є суцільною і репрезентативно охоплює всі міста за винятком Києва та Львова, у яких обсяг вибірки збільшений.

Нагадаємо, що «Радіокомітет» – міжгалузеве об'єднання, до якого входять найбільші радіохолдинги України - група ТАВР, «Український медіа холдинг», Business Radio Group, «Люкс»; мережеві рекламні агенції – Publicis Groupe, ADV Group, Group M, UMG та Radio Expert – та, у якості керівного партнера – Незалежна асоціація телерадіомовників. Радіокомітет створений наприкінці 2007 року задля запуску єдиного галузевого дослідження радіоаудиторії, яким користуються як самі радіостанції, так і рекламні агенції під час планування рекламних кампаній. 

У березні 2015 року «Радіокомітет» оголосив конкурс відкритих пропозицій на проведення дослідження радіослухання в Україні, осільки в грудні 2015 року закінчується договір з компанією GFK, яка проводила дослідження радіослухання упродовж останніх чотирьох років. Збір пропозицій від дослідницьких компаній триває до 18 вересня 2015 року. Оголошення результатів конкурсу має відбутись до 27 жовтня. Компанія-переможець розпочне основне дослідження 1 січня 2016 року. 


За матеріалами прес-релізу

Обсудить с другими читателями:
Погода