Rakuten Viber запускає функцію встановлення нагадувань у «Моїх нотатках»

Тепер користувачі Viber зможуть легко створювати та впорядковувати нагадування у розділі «Мої нотатки» у додатку

Коментарі 1113

Rakuten Viber, провідний додаток для легкого та безпечного спілкування в інтернеті, запускає функцію у розділі «Мої нотатки», за допомогою якої користувачі зможуть встановлювати нагадування про завдання та інші важливі події. Нова опція дозволяє легко відстежувати повідомлення та нагадування в рамках однієї безпечної платформи.

Оскільки з кожним днем сучасний темп життя стає швидшим, а щоденний розпорядок - насиченішим через нові виклики, спричинені пандемією COVID-19, ведення списку справ та нагадувань набувають більшого значення для збереження контролю над власним життям. Нова функція створення нагадувань у Viber у розділі “Мої нотатки» допомагає користувачам призвичаїтись до нових реалій, слідкувати за графіком та пам’ятати про важливі події та справи в рамках платформи для спілкування з родиною, друзями та колегами. Функція вже доступна користувачам платформи Android. На iOS нагадування в «Моїх нотатках» з’являться найближчим часом.

Для того, щоб створити нагадування, необхідно довго натиснути на будь-яке повідомлення та обрати функцію «Встановити нагадування». Далі потрібно обрати час та дату, коли спрацює опція, та вирішити, чи буде це нагадування повторюватись. У обраний час та день платформа надішле вам нагадування. Окрім цієї опції, у «Моїх нотатках» можна:

  • Робити нотатки про завдання, події та будь-що інше;
  • Відмічати та приховувати виконані завдання;
  • Зберігати повідомлення з інших чатів з посиланням на початковий діалог.

«Ми розуміємо те, що всі бажають зберігати контроль над власним життям і швидко пристосуватись до реальності, яка постійно змінюється. Тому Viber із радістю додає цю функцію, щоб допомогти користувачам впорядкувати всі свої повідомлення та нагадування в єдиній програмі, яка водночас проста у використанні та насправді цінує їхню конфіденційність», - заявляє Офір Еял, операційний директор Viber.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода