Rakuten Viber збільшує кількість учасників групових відеодзвінків до 30 осіб

Незабаром функція стане доступною українським користувачам платформи. Вона буде корисною для невеликих команд, студентів та школярів, а також для проведення навчальних онлайн-курсів

Коментарі 1227

Viber оголошує про збільшення кількості учасників групових відеодзвінків до 30-ти осіб одночасно. Рішення про оновлення було прийнято у зв’язку з бажанням компанії допомогти людям у їхніх щоденних справах.

В умовах нової реальності та введення нових карантинних обмежень в Україні, збільшення кількості учасників групових відеодзвінків до 30 осіб одночасно стане у пригоді для організації онлайн-зустрічей співробітників, великих сімейних посиденьок та проведення занять та позакласних консультацій.

Щоб розпочати груповий відеодзвінок, необхідно:

  • Натиснути на кнопку з зображенням камери у верхній частині екрану, або просто запросити нових учасників до наявного дзвінка, або розпочати дзвінок у групі та обрати учасників розмови.
  • Насолоджуватися спілкуванням із друзями, родиною, однокласниками або колегами.

"Viber - найпопулярніший додаток для обміну повідомленнями в Україні. Ми постійно працюємо над розробкою різних оновлень платформи, щоб вона була максимально корисною для наших українських користувачів. Ми віримо, що  завдяки новим можливостям групових відеодзвінків більше людей зможуть підтримувати зв’язок один з одним та зберігати продуктивність в режимі онлайн”, – говорить Атанас Райков, директор з розвитку бізнесу Rakuten Viber у Центральній та Східній Європі.

Новина про оновлення з’явилась за кілька тижнів після того, як додаток презентував режим одночасного показу учасників дзвінків у режимі сітки на мобільній версії платформи і для комп’ютера. Функція буде доступною як для Android, так і для пристроїв на iOS, та працюватиме на смартфонах і комп’ютерах.

Ліміт учасників групових відеодзвінків буде збільшений протягом наступних місяців.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода