“Ранковий.LIVE”: ребрендинг ранкового шоу на телеканалі LIVE

Програма “Місто прокидається”, що на телеканалі LIVE змінює формат і назву

Коментарі 3378

Телеканал оголосив про ребрендинг ранкового шоу. Програма “Місто прокидається” змінила назву на “Ранковий.LIVE”. Одна з причин зміни назви проекту - втрата актуальністі у рамках переходу телеканалу від регіонального до національного охоплення.

“Не хотілося повторювати схожі один на одного форматні «ранки», що працюють на кухні фоном, як радіо. Нашу концепцію програми я називаю «батьків немає вдома». Коли ведучі можуть відступити від суфлера та створювати у прямому ефірі свою історію. Вони висловлюють власну думку, жартують та сумують разом із героями сюжетів чи гостями студій. Із цим чудово справляються наші ведучі. Зірці інстаграму Інні Мірошниченко склав компанію наш колись неповторний штатний синоптик. Ігор та Руслана - колишні ведучі регіонального телеканалу ODESA.LIVE, що прийшлися до душі нашій аудиторії, тому ми привезли їх до нас”, - розказав про оновлення шефредактор програми Сергій Шкапа.

 Дві пари ведучих працюють позмінно через тиждень. Новий слоган ранкового шоу - “У колі друзів”,  за словами шефредактора, відображає головну мету програми - стати ближчими до глядачів та зробити атмосферу спільного сніданку. Програма оновила графіку і представила емоційний проморолик, де ведучі показали, як починається їхній ранок щодня до ефіру.  

 video

Як і раніше, програма виходитиме у будні з 7:00 до 10:00 у прямому ефірі телеканалу LIVE та Youtube.

Сьогодні гостем програми став співак Wellboy, який в фірі представив свій новий хіт - “Вишні”. Wellboy - автор  і виконавець хіта "Гуси", телевізійна прем’єра якого відбулася саме у програмі “Місто прокидається” 1 липня 2021 року. Тепер вже “Ранковий.LIVE” оголосив про те, що програма готова стати платформою, яка буде відкривати молоді таланти та нових зірок для українського шоу-бізнесу.

Ранкове шоу «Ранковий.LIVE» щобудня з 7:00 до 10:00 ранку на телеканалі LIVE.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода