Разом до перемоги: сайт fakty.com.ua запустив донат для підтримки незалежної журналістики

З 24 лютого команда сайту Факти ICTV працює без перерв – з укриттів, під обстрілами та за кордоном, щоб кожен читач міг отримати достовірну, оперативну та лише перевірену інформацію.

Коментарі 1982

У воєнний час журналісти Факти ICTV цілодобово моніторять ситуацію в країні та передають новини українцям і читачам за кордоном на всіх своїх інформаційних ресурсах та у соціальних мережах.

Постійно залишатися на зв’язку штатним журналістам вдається завдяки підтримці волонтерів та колишніх співробітників. З першого дня війни вони допомагають опрацьовувати велику кількість новин та працюють під час чергувань.

У важкий для країни час команда просить долучитися до підтримки і своїх читачів. 

«У довоєнний час сайт «Факти ICTV» отримував дохід з прямої та нативної реклами, які дозволяли повністю покривати затрати редакції для інформування аудиторії в диджитал-середовищі. Наразі 24/7 ми продовжуємо працювати на інформаційному фронті війни, ретельно перевіряємо факти, розвінчуємо фейки і просимо підтримати команду сайту фінансово, щоб ми мали змогу безперебійно працювати для усіх, хто хоче читати перевірені новини», – коментує директорка департаменту інтернет-проєктів Starlight News Ольга Тищук

«Факти ICTV» об’єднує двомовний сайт fakty.com.ua, офіційні ресурси у соцільних мережах Facebook (https://www.facebook.com/Fakty.ICTV), Instagram (https://www.instagram.com/fakty_ictv/), Twitter (https://twitter.com/ICTV_Fakty), двомовний YouTube-канал (https://www.youtube.com/user/FaktyICTVchannel), створений для максимального інформування про ситуацію в Україні користувачів по всьому світу. Також команда “Факти.ICTV” має Telegram-канал (https://t.me/FAKTY_ICTV), який цілодобово оновлюється перевіреною інформацією в україномовній та англомовній версіях для українців та іноземних користувачів. 

Підтримайте команду fakty.com.ua добровільним внеском, щоб ми й надалі могли боротися на інформаційному фронті. Працювати, протидіючи російській пропаганді та інформуючи українців перевіреними новинами. 

https://fakty.com.ua/ua/donate/

Мирного неба для кожного українця! 

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода