Red Bull запускає освіжаючий Red Bull Summer Edition кавун

Цього літа Red Bull® представляє найновіший з усієї своєї лінійки смаків - Red Bull Summer Edition 2020 року зі смаком кавуна. Освіжаючий Red Bull Summer Edition Кавун доступний протягом обмеженого часу, починаючи з перших спекотних днів.

Коментарі 2020

Red Bull Summer Edition Кавун вразить вас своїм яскравим смаком з освіжаючими нотками кавуна. Доступний у матових червоних банках об’ємом 250 мл.

Red Bull Summer Edition Кавун надає криииила для вашого літа.

Обирайте, що підходить саме вам:

LIFESTYLE

  • Коли на дворі стає спекотно, свіжість особливо важлива! Новий освіжаючий соковитий і фруктовий енергетичний напій надасть вам крила впоратися із найскладнішими завданнями влітку — від довгого спекотного робочого дня до задушливої поїздки до роботи та назад додому. Red Bull Summer Edition Кавун – це ідеальне доповнення будь-якого літнього дня.

ЛІТНІ СТРАВИ ТА НАПОЇ

  • Теплі літні дні кличуть всіх збиратися на пікніки та шашлики. І на столах на таких літніх посиденьках завжди знайдеться кавун. Red Bull Summer Edition зі смаком кавуна — це ідеальне освіжаюче доповнення до безалкогольних напоїв та страв від місцевого шеф-кухаря чи бармена-міксолога під час вашої наступної літньої зустрічі з друзями чи рідними. 

ПОДОРОЖІ

  • Літо — це час для подорожей зі сім’єю та друзями. Якими б веселими вони не були, такі подорожі часто передбачають довгі, виснажливі години в автомобілі, потязі або літаку. Цього літа Red Bull Summer Edition Кавун подарує вам таку необхідну свіжість після стомлюючих годин у дорозі.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода