Red Dot для ігрових розробників: AB Games взяли нагороду за кращий дизайн бренду

AB Games — розробники відеоігор з українським корінням, отримали нагороду Red Dot — одного з найпрестижніших дизайн-конкурсів у світі. Логотип та айдентика компанії відзначили у категорії Brands & Communication Design. Це — перший випадок, коли геймдев-компанії вдалося щось подібне.

Комментарии 779
У новому логотипі AB Games заховано слово «LOVE» — слово, яким самі розробники описують почуття до того, що роблять.
 video
«Стилі логотипів для ігрових компаній, як правило, мало відрізняються від тих, що застосовують для ігор. Зазвичай це складні форми, об’єми, текстури, світлові ефекти та декоративні шрифти. Я радий, що нам вдалося вийти за рамки індустрії і знайти сучасне рішення.


«Приємно спостерігати, як змінюються обличчя людей, що розглядають логотип, коли їм відкривається “LOVE”» — Олександр Ягнюк, дизайнер.


«Ми намагалися закласти якусь деталь, яку можна потягнути за ниточку й побачити більше, ніж здається на перший погляд» — Антон Большаков, засновник компанії.


AB Games — міжнародна компанія з українським корінням. Офіси розробників є у Києві, Рівному, Дніпрі та Харкові. Команда створює ігровий продукт світового рівня — Hidden City®, гра №1 в світі в жанрі free-to-play Hidden Object, топ-3 у США за доходами в жанрі adventure, і №1 у Японії серед пазлів.


Red Dot Design Award — дизайн-нагорода, яку вручає «Центр дизайну землі Північний Рейн-Вестфалія» з Ессена починаючи з 1955 року. Вручається компаніям і дизайнерам в номінаціях «Product Design», «Brands & Communication» і «Design Concept. AB Games заберуть свою премію на церемонії 1 листопада в Берліні.
За матеріалами прес-релізу.
Обсудить с другими читателями:
Погода