Reebok збирається продавати товари у РФ під новим брендом

Американський виробник спортивних товарів Reebok повертається до РФ. Російським клієнтам Reebok почали приходити листи на е-пошту про відновлення роботи на території РФ. Про це повідомляє російське видання "РИА Новости".

Коментарі 925
Фото: depositphotos.com
Фото: depositphotos.com
"Поспішаємо поділитися, що поки роздрібні та інтернет-магазин Reebok призупинили свою роботу, компанія ТОВ "ФЛО Взуття ру" отримала право здійснювати продаж товарів під брендом Reebok в Росії", – йдеться у листі до росіян.

Товари продаватимуть в магазинах мережі, які у травні компанія продала турецькому холдингу FLO Retailing. Раніше FLO Retailing отримала право на реалізацію бренду.

Поки точних термінів початку продажу немає.

Reebok з 2005 року входив до складу Adidas, але у березні 2022 року його було продано американській Authentic Brands Group (ABG) за 2,1 млрд євро. На сайті ABG сказано, що з 20 березня компанія припинила діяльність на території Росії у відповідь на її агресію проти України.

У травні Reebok продав понад 100 магазинів у Росії турецькому холдингу FLO Retailing, який розвиває бренди Lumberjack, Reno, Polaris.

За матеріалами https://biz.liga.net/
Обговорити з іншими читачами:
Погода