Реклама з доповненою реальністю підвищує рівень зацікавленості та емоційного занурення

За даними нового дослідження, реклама з використанням технологій доповненої реальності (AR) постійно приваблює усе більше уваги, у порівнянні з традиційною рекламою, яка з часом зазнає злетів і падінь.

Коментарі 3463

Це дослідження, проведене у додатку для миттєвої передачі повідомлень Snapchat, виявило, що у таких висновках немає нічого дивного, оскільки за даними нейронаукових досліджень AR-технології не лише створюють ефект повної присутності на платформах, але й прогнозують поведінку та роботу пам’яті споживачів з точністю до 83%.

- Індекс занурення, в основі якого лежить вимірювання частоти серцевих скорочень в учасників під час перегляду реклами з використанням доповненої реальності, продемонстрував середні показники, які перевищили контрольні параметри для категорії «Розваги» на всіх соціальних платформах.

- Коли люди дуже занурені у процес, вони уважні, емоційно залучені та активно запам’ятовують інформацію.

- Графік показників серцебиття показав, що кожна секунда має значно більше значення і сприяє позитивному кодуванню пам’яті.

«Коли люди дуже занурені у процес … вони перебувають «на одній хвилі», і враження резонують з ними на фундаментальному рівні – настільки, що навіть можна передбачити їхню майбутню поведінку», – Енді Пенг, голова відділу міжнародного маркетингу в компанії Snap.

Переклад матеріалу підготувало бюро перекладів та локалізації Workogram.

sostav.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода