Рекламна індустрія хоче протистояти ультраортодоксальним екстремістам

«Приховані портрети» – проєкт, присвячений боротьбі з роками вандалізму проти жінок в Єрусалимі із сміливою кампанією Out of Home.

Коментарі 873

Cloudfactory з Амстердама разом з Blue Oyster Media та Adler Chomski, обидва з Тель-Авіва, створили «троянського коня» для Israel Women's Network та JCDecaux Israel. Вони зробили мозаїчне зображення ізраїльського актора Цахі Галеві, що представляє портрети тисячі жінок, які були зіпсовані протягом багатьох років з ціллю повернути жінкам належну присутність у публічній сфері.

Кампанія «Приховані портрети» була запущена 9 квітня на 400 сайтах Out оf Home по всьому Ізраїлю.

Псування реклами OHH із зображенням жінок є звичайним явищем останніх років в Єрусалимі. Обличчя жінок затирають, розписують фарбою, покривають наклейками, видряпують, а в крайньому випадку спалюють. Ці дії проводяться ультраортодоксальними екстремістами, які вважають публічне зображення жіночого образу образливим.

OOH компанії, агентства та рекламодавці, які не відповідали цим «стандартам», часто ставали жертвами вандалізму та зрештою вирішили уникати використання жінок-моделей і впливових осіб у своїй рекламі, враховуючи фінансові витрати на ці атаки. У результаті жіночі обличчя зникли з рекламних щитів і плакатів по всьому місту, і дівчина, яка росте в Єрусалимі, не побачить зображення жінки, яка балотується до міської ради, чи успішної спортсменки, яка просуває спортивний бренд у публічному просторі.

Плакати закликають перехожих «Подивитись уважніше», а потім «Є місця в Ізраїлі, де можливо представити жінок у публічній сфері». Після активації QR-коду на плакаті запускається сайт із додатковою інформацією про проект, а ті, хто користується Google Maps, побачать на своїх мобільних телефонах жіночу версію плаката замість справжнього вуличного «чоловічого» плаката. У жіночій версії насправді зображена Люсі Аріш, дружина Цахі та журналістка/ведуча новин, зображення якої кілька разів видалялося за останні роки.

Кампанія закликає національні та місцеві органи влади, а також правоохоронні органи зробити більше для боротьби з цими терористичними актами.

Кредитси:

Клієнти – IWN (Israel Women’s Network) та JCDecaux Israel
Креативна агенція – Cloudfactory Amsterdam
Медіа агенція – Blue Oyster Isreal
Медіа партнер – JCDecaux Isreal
Продакшн кампанія – Adler Chomski Tel Aviv
Tech – Bria Artificial Intelligence Ltd.

Агентська мережа – by The Network

Обговорити з іншими читачами:
Погода