Рекомендаційні списки для зменшення фінансування каналів, пов’язаних з країною-агресором, коштом українських рекламодавців

IAB Україна публікує рекомендаційні списки для зменшення фінансування каналів, пов’язаних з країною-агресором, коштом українських рекламодавців.

Коментарі 675

Комітет стандартів IAB Україна, зважаючи на ризики, пов’язані з прямим чи опосередкованим фінансуванням суб’єктів, пов’язаних з російською федерацією відповідно до п. 1 постанови КМУ від 03.03.2022 № 187, рекомендує усім гравцям цифрової індустрії вжити всіх можливих заходів для мінімізації будь-якого фінансування коштом українських рекламодавців правовласників контенту країни-агресора та переглянути наступні рекомендації при проведенні рекламних кампаній:

1. Рекомендаційний список №1 для аналітики та подальшого вилучення з рекламних кампаній – посилання
Список у вкладці channel list #1 та наступні оновлення  – це рекомендація до подальшої аналітики та застосування чи незастосування за рішенням агенції та рекламодавця, є списком каналів, які містять ймовірні ознаки того, що вони можуть належати правовласникам країни-агресора. І ми рекомендуємо ретельно переглянути та проаналізувати канали з цього списку. Список каналів, які мінімум за однією ознакою (країна реєстрації, контактний телефон, рахунок, контент) чи за низкою ознак можна із високою ймовірністю вважати такими, що належать російським правовласникам контенту.

1_Рекомендаційний_список_№1_для_аналітики_та_подальшого_вилучення

2. Рекомендаційний список №2 для аналітики та подальшого включення в рекламні кампанії
Список у вкладці channel list #2 та наступні оновлення – це рекомендація до подальшої аналітики та застосування чи незастосування за рішенням агенції та рекламодавця,  є списком каналів, які за низкою ознак не містять ознак належності правовласникам країни-агресора. І ми рекомендуємо ретельно переглянути та проаналізувати канали з цього списку.

2_Рекомендаційний_список№2_для_аналітики_та_подальшого_включення

3. Форма для інформування про помилково включений канал.

Report mistakenly listed channel

Заявити на розгляд помилково доданий до списку канал

4. Форма для подання каналу на перевірку.

Report suspended channel

Заявити на розгляд канал, який містить ознаки належності до країни-агресора

Подану інформацію за формами 3-4 буде щомісячно аналізувати та оновлювати відповідна робоча група комітету.
Опубліковані списки мають лише рекомендаційний та інформативний характер і не є обов`язковими для використання. IAB Україна не гарантує 100% повноти, точності, актуальності, достовірності даних, зазначених в рекомендаційних списках. У разі виявлення помилок або наявності пропозицій, заповніть, будь ласка, відповідну форму і ваше звернення буде розглянуто і враховано при наступному плановому оновленні списків. Рішення щодо розміщення/нерозміщення реклами на каналах приймається виключно агенцією та рекламодавцем та IAB Україна жодним чином не втручається у господарську діяльність. IAB Україна не несе жодної відповідальності за шкоду матеріального або нематеріального характеру, заподіяну у зв’язку з включенням до/використанням даних списків.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода