Reply.io запустив АІ який генерує листи для бізнес розсилок

Reply.io випустив свій «Magic Sequence» - інструмент на основі штучного інтелекту, який пише листи та фолоуапи (повторні повідомлення, у разі відсутності відповіді) для бізнес розсилок.

Коментарі 868

Magic Sequence автоматично генерує перше повідомлення та наступні повідомлення із короткого опису пропозиції та цілей відправника. Він дозволяє редагування та повторну генерацію повідомлень або запуск розсилки одразу. Інструмент працює на основі алгоритму GPT-3, який використовує машинне навчання для створення тексту та був попередньо натренований на внутрішній базі успішних розсилок у Reply.

Інструмент націлений пришвидшити роботу та сгенерувати ідеї для розсилки і дозволяє створювати повідомлення для різних каналів (електронної пошти, SMS, LinkedIn). Також інструмент пропонує найбільш релевантні канали для розсилки.

Magic Sequence призначений для менеджерів з продажів, рекрутерів, піарників, агенцій та інших, хто потребує відправки холодних листів, які повинні виглядати як звичайний лист від людини та потрапляти у inbox, а не у відділ з маркетинговими розсилками.

Функція доступна для усіх користувачів платформи, які увімкнуть в особистому кабінеті можливість тестування нових продуктів. Reply надає 14 днів безкоштовного користування.

Раніше Reply.io запустив сортування відповідей від клієнтів, для швидкого відокремлення заінтересованих повідомлень, скорінг тексту за вірогідністю відповіді, AI-помічника для покращення текстів в реальному часі.

У 2023 році Reply продовжить працювати над новими продуктами, побудованих на штучному інтелекті та планує найближчим часом випустити інструмент, який може автоматично відповідати на електронні листи.

Як це працює.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода