REX — оберіг рекламного ринку України

22 – 24 вересня у столичному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбудуться головні рекламні виставки України — дев’ятнадцята міжнародна виставка реклами та маркетингу REX 2015 і дев’ята міжнародна виставка сучасного друку T-REX 2015.

Комментарии 1587
Події продемонструють низку позитивних сигналів, що дозволяє зробити висновок про адаптацію ринку до складної ситуації, та додають оптимізму з приводу подальшого розвитку рекламної галузі. Загалом близько 100 компаній з України та Литви презентують новинки у галузі рекламно-сувенірної продукції, корпоративної символіки, P.O.S., візуальних комунікацій, Ambient Media, Digital-технологій. 
 
Новинкою REX 2015 стане освітній проект для українських підприємців «Як продавати українське?!». Ми активно вчимося якісно виробляти майже все — від підгузків та косметики до складного промислового устаткування, але технології комунікації з клієнтами та просування власної продукції/послуг міцно застрягли в минулому. Саме тому програмну частину REXу присвячено налагодженню взаємодії рекламного співтовариства з вітчизняними виробниками. Фахівці маркетингових, брендингових, рекламних агенцій і компаній, надихнувшись цією нагальною темою, вийшли на виставку, щоб поділитися досвідом з нашими підприємцями, допомогти їм збільшити обсяги продажів, підвищити ідентифікацію брендів, вирватися з локального на національний рівень.
 
REX 2015 віддзеркалить зростання інтересу до handmade-сувенірів. Сьогодні ринок корпоративних подарунків потребує свіжих ідей. У той же час майстрам і рукодільницям потрібний перехід на якісно новий рівень реалізації власних виробів — вихід на ринок корпоративних сувенірів та бізнес-подарунків. REX надав можливість обом сторонам зустрітися і налагодити взаємовигідне співробітництво в рамках нової експозиції REX HandMade.
 
Не пропустити жодної новинки від учасників REX та T-REX відвідувачам допоможе виставкове видання REXGuide, спільний проект редакції журналу Print+ та оргкомітету виставок.
 
Зберегти у пам'яті особливу атмосферу виставок дозволить серія «рекламних талісманів» зі щирими бізнес-побажаннями, що додадуть позитиву вашим робочим будням, підтримають сильних, зміцнять слабких, надихнуть втомлених, втішать засмучених. Усі охочі зможуть «поцупити» їх  із сайту www.rex.ua, а найфартовіші отримають талісмани авторського виконання особисто від червоного Динозавра на церемонії відкриття. Підхопивши ідею організаторів, ТМ «Веселая затея» теж підготувала подарунки для гостей REXy — повітряні кульки, що «підвищують бізнес-чуття».
 
З комфортом провести особисту зустріч, ділові перемовини або відпочити під час REXy відвідувачі зможуть у Lounge-зоні, розташованої на стенді друкарні «Вольф». 

 
За матеріалами прес-релізу
услуги грузчиков https://gruzchiki-plus.kiev.ua
Обсудить с другими читателями:
Погода