Reynolds and Reyner оновили бренд риби та морепродуктів Flagman

За час існування компанія Flagman розширила асортимент продукції до 400 найменувань, тому було ухвалено рішення уніфікувати дизайн усіх продуктів в одну стилістику.

Коментарі 898

Flagman займає провідні позиції на ринку морепродуктів в Україні. Компанія спеціалізується на імпорті та експорті, переробленню, дистрибуції, а також оптовій та роздрібній торгівлі. Група включає Ice Terminal, ультрасучасний холодильно-логістичний комплекс, призначений для зберігання продукції в низьких температурах. Цей комплекс встановив рекорд України у категорії "Бізнес та технології" як найбільший та сучасний холодильний логістичний комплекс країни.

За час існування компанія розширила асортимент продукції до 400 найменувань, що призвело до деякої дезорганізації в портфелі бренду - різні СКЮ мали різні фірмові кольори та дизайн. Проведене дослідження підтвердило цю проблему і було ухвалено рішення уніфікувати дизайн усіх продуктів в одну стилістику. Опитування споживачів також показало, що основний тип продукції, що продається часто потрапляє в тіньову область полиці, через це його гірше видно, тому в якості нового основного фонового кольору був обраний білий колір, а додатковими - синій і блакитний, для надання свіжості.

Логотип-значок у формі літери F був переосмислений, спрощений та перенесений до категорії додаткових елементів дизайну. Головним логотипом стало шрифтове написання Flagman, виконане стилізованим рукописним шрифтом, яке передбачається використовувати спільно зі стилізованими смугами.

Кольори смуг нагадують комбінацію прапорів кількох європейських країн, оскільки значна частина продукції експортується саме звідти. А для надання об'ємності графіки, фірмове біле тло було доповнене візерунком у вигляді тонких графічних ліній, що нагадують морські хвилі.

За матеріалами пресрелізу 
Обговорити з іншими читачами:
Погода