Ірина Железна очолила сейлз-хаус PRIME Group

З 22 листопада 2021 року роботою сейлз-хауса оператора зовнішньої реклами PRIME Group керує Ірина Железна.

Коментарі 2551
У сферу повноважень Ірини входить визначення загальної стратегії розвитку сейлз-хауса, контроль й організація роботи підрозділів продажів, закупівель та аналітики. Основними пріоритетами її роботи стануть посилення і масштабування бізнесу, побудова ефективної структури управління рекламним інвентарем, розширення й оптимізація спектру послуг, вибудовування роботи з клієнтами.
 
На позиції керівника сейлз-хауса Ірина Железна змінила Андрія Безпалого, який керував комерційною структурою компанії з грудня 2018 року. В індустрії реклами Ірина працює з 2003 року. До команди PRIME Group приєдналася у 2011 році на посаді директора з продажу. До цього 8 років керувала департаментом NON TV медіа в рекламній агенції DDB Ukraine.
 
«Цьогоріч PRIME Group відсвяткував шістнадцятий день народження, і більшу частину цього часу, десять років, Ірина з нами. Я, як і вся команда PRIME Group, ціную виключно високі професійні якості Ірини, її різнобічний досвід у сфері зовнішньої реклами, репутацію на ринку, амбіції та прагнення розвивати галузь. Розраховую, що нова посада та відповідні їй повноваження дозволять Ірині домогтися видатних результатів у реалізації стратегічних цілей компанії, що принесе користь не тільки PRIME Group, а й українському ринку зовнішньої реклами в цілому», — говорить Катерина Храмова, керівна партнерка PRIME Group.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода