Ірландський виробник віскі Jameson повернувся на ринок Росії

Компанія Pernod Ricard – власник найбільшого в Ірландії бренду віскі Jameson – відновила постачання продукції на російський ринок.

Коментарі 617
Фото: depositphotos.com
Фото: depositphotos.com
Компанія припинила постачання до РФ у березні минулого року після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, пише Independent.ie.

Різні продукти Jameson доступні на популярному російському алкогольному сайті з магазинами у Москві, повідомила минулого тижня Sunday Independent.

Коментуючи появу віскі Jameson у РФ, прессекретар Pernod Ricard заявила, що компанія від «початку війни» ставила у пріоритет «захист місцевих співробітників як в Україні, так і в Росії».

Вона пояснила, що коли запас товарів закінчився, було ухвалено рішення продовжити постачати продукцію в РФ «на рівні, що дозволяє забезпечити добробут місцевої команди та життєздатність дистрибутивної дочірньої компанії Pernod Ricard».

Jameson виробляється компанією Irish Distillers, що належить Pernod Ricard, яка також виробляє інші відомі бренди віскі, зокрема Powers і Redbreast.

За даними Ірландської асоціації віскі, до війни в Україні Росія була другим за величиною експортним ринком віскі в Ірландії після США. У 2020 році до РФ продано 534 000 ящиків віскі.

За матеріалами https://forbes.ua/
Обговорити з іншими читачами:
Погода