Robinsons збирає хор для полоскання горла, щоб допомогти нації вгамувати спрагу

Створена Saatchi & Saatchi кампанія знайомить споживачів з новою ідеєю бренду Robinsons через хор полоскання горла, який збирається, щоб освіжитися, виступити та полоскати горло разом.

Коментарі 724
Телевізійний ролик показує еклектичний хор різного віку, який зібрався на залитих сонцем сходах парку. Одягнені в підбадьорливі рожеві, помаранчеві, жовті та фіолетові кольори співаки розігріваються вокальними вправами та відпивають напій Robinsons, перш ніж зібратися перед диригентом, вони готові виступити з оновленими келихами в руках. Слідуючи її сигналу, вони разом піднімають голови та келихи, роблять глибокий ковток, і починається мелодія. Разом певці полоскають ідеально гармонізоване виконання пісні «Girl on Fire» Аліші Кіз, з молодим і пристрасним вокалістом, який керує мелодією з центру хору, а інший хорист нишком п’є склянку напію, поки ніхто не дивиться.

Saatchi & Saatchi представляє спрагу, яку зазвичай сприймають як негативний стан, як ознаку повноцінного життя, фільм переривається швидкоплинними та тонкими кадрами продукту, поміщаючи Robinsons у центр твору.
 video
Обговорити з іншими читачами:
Погода