Роджер Федерер порадує двох своїх особливих фанатів грою у теніс на даху у рамках нової кампанії Barilla

Рекламна агенція We Are Social Milan організувала «Гру на даху з Роджером Федерером»

Коментарі 1717

Роджер Федерер завітає у гості до двох особливих фанів, щоб зіграти з ними у теніс на даху, у рамках нової кампанії від бренду Barilla, розробленої агенцією We Are Social Milan.

Йдеться про двох молодих італійок, які створили тенісний корт між двома дахами у своєму рідному містечку Фінале Лігуре під час цьогорічного карантину в Італії, спричиненого коронавірусом. Вітторія Олівері і Карола Пессіна стали справжньою світовою сенсацією, коли у мережі з’явилося відео, як вони роблять обмін 12 тенісними ударами між двома дахами.

Вражені пристрастю дівчат до гри представники компанії Barilla і сам Федерер, який є амбасадором бренду і кумиром дівчат, вирішили зробити їм сюрприз після завершення карантину на тому ж самому даху.

У кінцевому ролику «Гра на даху з Роджером Федерером» двоє дівчат дають інтерв’ю про світову увагу до їхнього карантинного варіанту гри в теніс і про їхнього улюбленця Роджера Федерера. На превеликий подив для обох дівчат з’являться сам Федерер і пропонує їм зіграти у теніс. Після цього вони всі разом смакують чесно заробленою пастою.

Роджер Федерер пояснює: «Особисто для мене можливість так порадувати моїх фанатів, як це вдалося з Каролою і Вітторією, стала дійсно особливим моментом у моїй кар'єрі тенісиста».

Чотирихвилинний ролик підтверджує лозунг бренду Barilla - «Паста об’єднує людей» - коли Роджер, Вітторія і Карола збираються за столом та насолоджуються пастою-пенне за найкращими італійськими традиціями. На вихідних кампанію запустили по всьому світу на платформі YouTube та на сторінках соціальних мереж бренду.

Віце-Президент компанії Barilla Group Люка Барілла зазначив: «Ще з першої хвилини зустрічі з Роджером я переконаний, що один із його численних талантів – це легкість. Усе, за що він береться, виходить так природно і невимушено. І так само у відносинах з іншими людьми –  звичайними, з планети Земля (бо він точно з Марсу) – кожного разу він їх зустрічає і не втомлюється дивувати. Так і трапилось кілька днів тому, коли він приземлився на даху будинку в містечку Фінале Лігуре, щоб зіграти у теніс з двома починаючими тенісистками, а потім посмакувати з ними та їхніми батьками справжню пасту. Роджер саме такий: він чоловік, батько, неймовірний спортсмен, коли ти його зустрічаєш, він змушує тебе затамувати подих від його людяності і легкості, а на додачу ще й чудової посмішки, яка ніколи не сходить з його вуст. Ми пишаємося тим, що він нас підтримує».

Переклад матеріалу підготувало бюро перекладів та локалізації Workogram.

 video
sostav.ua
Обговорити з іншими читачами:
Погода