Rolling Stone опублікував рейтинг найкращих пісень 2022 року

До списку увійшли треки Bad Bunny та Бейонсеб а також Megan Thee Stallion, Ноа Сайрус та Оззі Осборна

Коментарі 1113
Фото: depositphotos.com
Фото: depositphotos.com
Американський журнал Rolling Stone опублікував щорічний рейтинг 100 найкращих пісень року. 2022-го до нього увійшли композиції Megan Thee Stallion, Ноа Сайрус, Карлі Рей Джепсен, NewJeans та Оззі Осборна.

Кращою піснею року редактори видання визнали композицію Titi Me Pregunto пуерто-ріканського репера Bad Bunny. Його відзначили за «шалені дембоу-ритми» та «здорове почуття гумору», а також назвали «ексцентричним поп-генієм».

Також журналісти відзначили пісню Бейонсе «Cuff It» та альбому «Renaissance». У ній «легкість фанку різко і хвилююче контрастує із похмурою електронікою». Лідируючу трійку замкнула «Bad Habit» Стіва Лейсі.

Четверте та п'яте місце в рейтингу посіли відповідно «Karma» Тейлор Свіфт та «Despecha» Розалії. За ними слідують "Hotel Lobby" реперів Quavo і Takeoff, "Cash in Cash Out" Фаррелла, "Break My Soul" Бейонсе, "As It Was" Гаррі Стайлза та "Jimmy Cooks" Дрейка.

У топ-15 також потрапили "N95" Кендріка Ламара, "Soy El Único" Yahritza Y Su Esencia, "Dreamin of the Past" Pusha T, "Munch (Feelin' U)" Ice Spice і "This Hell" Ріни Саваями. Крім того, у списку видання можна знайти пісні FKA Twigs, Seventeen, Lizzo, Скай Феррейри, Інгрід Андресс, The Weeknd, Камілі Кабельо, The 1975, Florence and the Machine та Gorillaz.

Обговорити з іншими читачами:
Погода