Роман Бондар очолив український офіс компанії Korn Ferry

Міжнародна консалтингова компанія Korn Ferry оголосила про призначення Романа Бондаря на позицію старшого партнера і керівника українського офісу в Києві.

Коментарі 2967

Раніше Роман працював першим заступником генерального директора держконцерну Укроборонпром, де відповідав за реформу оборонно-промислового сектора, а до цього був керуючим партнером в Odgers Berndtson Ukraine, компанії з підбору керівників і консультування з питань лідерства. Маючи за спиною близько 20 років корпоративного та консалтингового досвіду, в Korn Ferry Роман відповідатиме за розвиток практик супроводу корпоративних трансформацій, пошук і розвиток вищих керівників, впровадження сучасних практик корпоративного управління і підвищення організаційної ефективності.

«Україна, Казахстан і регіон Східної Європи є стратегічними ринками для Korn Ferry. Ми раді приєднанню Романа до нашої регіональної команди як керівника київського офісу», – прокоментувала Сонамара Джеффріс, співпрезидент Korn Ferry в регіоні EMEA (Європа, Близький Схід і Африка).

«Багатий досвід Романа у сфері управлінського консалтингу посилить нашу компанію, оскільки ми допомагаємо радам директорів і генеральним директорам поліпшити їх лідерські якості та показники ефективності як в Україні, так і на міжнародних ринках», – сказав Паскаль Гиберт, співпрезидент Korn Ferry в регіоні EMEA. – «Ми впевнені, що призначення Романа принесе відчутну користь для наших клієнтів в Україні та регіоні EMEA».

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода