Російські хакери атакували Японію за підтримку України

Японія розслідує кібернапад на низку державних вебсайтів країни

Коментарі 1796
Уряд Японії перевіряє, хто несе відповідальність за труднощі з доступом до понад 20 вебсайтів у чотирьох міністерствах, що були спричинені атакою типу «відмова в обслуговуванні» (DDoS). Про це повідомляє Reuters.

«Ми знаємо, що група хакерів Killnet заявила, що вона стоїть за атаками, але на цей час ми все ще розслідуємо причини збоїв, включаючи причетність групи», - повідомив головний секретар кабінету міністрів Хірокадзу Мацуно.

У вівторок ввечері доступ до урядових вебсайтів був недоступний, але послуги були відновлені в той же день, додав Мацуно.

Пізніше цифрове агентство Японії повідомило в Twitter, що в середу на його адміністративному порталі e-Gov виникли проблеми з входом до деяких служб. За даними громадського мовника NHK, у вівторок цей портал був одним із тих, хто став жертвою нападу.

Killnet - російська хакерська група, відома своїми кібератаками на державні установи в країнах НАТО під час вторгнення Росії в Україну. Про свою відповідальність за напад на урядові сайти Японії група заявила у соцмережах. Серед причин кібератаки хакери назвали причетність Японії до блоку західних країн, що підтримують Україні.

Раніше «MediaSapiens» повідомляв, що Естонію атакували російські хакери після демонтажу радянського пам’ятника. Відповідальність за напад взяла на себе російська хакерська група Killnet, яка таким чином помстилася за демонтаж радянського меморіалу. Кіберзлочинці повідомили у своєму Telegram, що заблокували доступ до понад 200 державних і приватних установ Естонії, серед яких онлайн-системи ідентифікації громадян.

За матеріалами ms.detector.media
Обговорити з іншими читачами:
Погода