Розірви коло насильства

Postmen розробили інформаційну кампанію «Розірви коло насильства» для UNFPA, Представництва Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні

Комментарии 1427

Насильство щодо жінок і дівчат є одним з найбільш поширених порушень прав людини в усьому світі. В Україні вона глибоко вкорінена в культуру, літературу, музику і кіно, будуючи сильні соціальні патерни.

Люди навіть не розуміють і не визнають це як насильство. Вони вважають, що це звичайна поведінка, і навіть не звертають на неї уваги.

Амбіційна ідея нової кампанії щодо захисту прав жінок і дівчат була спрямована на чітке визначення найбільш популярних типів насильства, виявлення його природи та шкоди. В агенції Postmen прагнули показати коріння проблеми і зробити перший крок, щоб знищити ці встановлені соціальні закономірності.

Ідея кампанії була побудована навколо сувою, що передається з покоління в покоління, від людини до людини, від матері до дочки: порочне коло, яке потрібно знищити.

«Розірви коло насильства» - слоган кампанії, в рамках якої команда Postmen Production створила емоційний ролик, що розкриває головний меседж.

 video

Також, були створені постери «Розірви коло насильства». Кіно та театральні афіші лягли в основу дизайну принт матеріалів. Посилаючись на драматичний фільм або театральний спектакль, постери привертають увагу глядачів і викликають бажання побачити історію.

Очікується, що кампанія матиме значний вплив на зміну стереотипів. Безпосередні результати відбуваються саме зараз, коли в Україні вперше в історії винесли вирок за домашнє насильство. 

 UNFPA making of
За матеріалами прес-релізу
Обсудить с другими читателями:
Effie
Погода