Розплямування репутації

Чи ви колись думали, чому досі не зробили, що давно збирались? Щось, можливо, трохи поза вашими звичними справами й інтересами, але давно омріяне? Так, ми знаємо, чим ви виправдовуєтесь: нема часу, та куди мені, та чого я, та я вже давно виріс із таких дурниць. Чому ви насправді все відкладаєте – бо раптом щось не вийде і ви смішно виглядатимете.

Комментарии 1123

Але справжнє життя складається зі спроб і помилок, за ідеальними картинками, що ви бачите в соціальних мережах купа праці і бруду. Ні в кого все не виходить  з першого разу, а якщо вам щось не сподобалось, ніхто не змусить вас займатись цим довіку. Просто спробуйте, а про бруд подбає Persil.

Щоб втілити цю філософію в життя Havas Ukraine залучив популярних блогерок до участі у Instagram-проекті: кожна з них спробувала нове для себе плямисте заняття і показала неідеальний, але захоплюючий процес у себе на сторінці.

Ініціатива зацікавила понад мільйон підписників, і таке широке охплення та перевищення прогнозованих показників проекту забезпечив Havas Digital.

 video
За матеріалами прес-релізу
Обсудить с другими читателями:
Погода