Розпочав роботу обʼєднаний Мілітарі медіа центр

Він сприятиме роботі українських та іноземних журналістів які висвітлюють російсько-українську війну.

Коментарі 1560
18 серпня на базі Міністерства оборони України стартував новий проєкт для ЗМІ – Мілітарі медіа центр. Про це повідомляється на сайті Міноборони.

«Центр має забезпечити просування єдиної інформаційної політики щодо відсічі збройної агресії Російської Федерації проти України. На це буде спрямована спільна інформаційна робота комунікаційних підрозділів силових відомств України. Разом, співпрацюючи і доповнюючи одне одного, ми зможемо дати обʼємнішу картину подій, що розгортаються на фронті», – сказала заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

У складі Центру взаємодіятимуть представники комунікаційних підрозділів Міністерства оборони, Збройних Сил України, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ, Національної гвардії, Національної поліції, Державної прикордонної служби та Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Управління державної охорони та Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Укроборонпрому.

Тут відбуватимуться брифінги, прес-конференції, інформування про поточні події за участі представників силових структур держави, дискусійні та експертні панелі, присвячені тематиці обороноздатності України.

Під час першої зустрічі в Мілітарі медіа центрі відбулося нагородження представників інформаційно-медійних структур Міноборони і Збройних Сил України.

Як стало відомо у липні, Офіс президента України ухвалив рішення про створення єдиного інформаційного хабу. Як розповів очільник ОПУ Андрій Єрмак, мета проєкту – максимально швидко інформувати світову спільноту про ситуацію на фронті та використання техніки й озброєння, які українська армія отримує від західних партнерів.

За матеріалами https://detector.media
Обговорити з іншими читачами:
Погода