Розвиток ринку секс-товарів в Україні – як продається насолода?

У кризові часи людям життєво необхідно отримувати позитивні емоції. Саме в такі періоди підвищується попит на товари, які несуть людям радість та підвищують настрій. Продавці секс-іграшок відзначили підвищення купівельної активності останнім часом. Більш того, інтимні товари стали купувати не тільки постійні користувачі секс-девайсів, а й ті, хто раніше не цікавився такими покупками.

Коментарі 829

Чого хочуть покупці секс-іграшок?

Сучасні відвідувачі секс-шопів практично завжди звертають увагу на якість товару. Мало хто згоден стати володарем недорогої іграшки на шкоду довговічності чи міцності. Плюс до цього – більшість покупців воліє користуватися секс-пристроями від відомих брендів, які вже заслужили на довіру величезної кількості користувачів. На ціну, звичайно, люди також звертають увагу, але це не найголовніший критерій при виборі інтимних виробів.

На які аксесуари збільшився попит останнім часом:

  • фалоімітатори різних форм;
  • вагінальні вібратори;
  • інтимні мастила, включаючи лубриканти з додатковими ефектами;
  • атрибути для БДСМ;
  • анальні стимулятори.

Також дослідники помітили, що покупці в секс-шопах стали частіше віддавати перевагу девайсам ультрасучасного дизайну, тобто яскравим моделям обтічних або незвичайних форм. А ось реалістичні секс-іграшки купують дедалі рідше. Наприклад, сучасні дівчата між вібратором-реалістиком та хай-тек вібростимулятором вибирають зазвичай другий варіант. Пояснюється це тим, що багато людей тепер використовують секс-девайси не як заміну статевому партнеру, а більшою мірою для посилення гострих відчуттів від мастурбації або інтимної близькості.

Які секс-іграшки обирають українці?

Сам факт складної ситуації в країні підштовхує українців до здійснення приємних покупок. Експерти зазначають, що щойно з'являються складні чи навіть страшні проблеми у суспільному житті, зростання продажів у секс-шопах починає зростати. У цьому підвищується попит, зазвичай, на недорогі товари. Наприклад, останнім часом в інтим-магазинах стали частіше замовляти девайси від китайських виробників за середньою ціною 750 грн. Однак розкид цін досить широкий – від 100 до 1,5 тис. грн.

Секс-пристрої вищої цінової категорії (від 1,5 до 5 тис. грн.) також мають популярність у відвідувачів секс-шопів, проте збільшення зростання продажів такого товару навіть у кризові моменти досить не значне. Часто покупці просять надати знижку або доповнити товар приємним подарунком. Проте загалом обсяг товарообігу, а також доходів від продажу секс-іграшок стабільно зростає.

Коли зростає ажіотаж на іграшки для дорослих?

Зазвичай секс-товари купують більш активно у святкові дні, влітку та під час проведення вигідних акцій. Якщо говорити про цифри, то приблизно за 3 дні до Дня Святого Валентина попит на інтимні аксесуари збільшується приблизно в 3 рази. Також добре розкуповують секс-вироби у передноворічний тиждень. Знижки на ті чи інші моделі теж сприяють підвищенню зростання продажів – особливо це помітно під час проведення Чорних п'ятниць.

Загалом можна сказати, що українці стали винахідливими у плані вибору подарунків на свята. Люди більше не бояться здатися розбещеними чи незрозумілими, подаючи друзям та другим половинкам інтимні презенти. Часто покупці вибирають вироби, призначені для спільного використання – наприклад парні вібратори, вібромасажери та атрибути для рольових ігор.

У Великдень і ближче до осені ажіотаж спадає на секс-товари. Ці періоди компанії з продажу інтимних виробів присвячують маркетинговій роботі, поліпшенню реклами та загальної розкрутки бренду, що просувається. І, звичайно, українські секс-шопи не оминають комфорту покупців, тому регулярно виділяють час та сили на покращення сервісу.

Що зручніше для покупців – онлайн чи офлайн?

В Україні зараз зростає кількість як звичайних інтим-магазинів, так і інтернет-порталів із продажу секс-іграшок. У великих містах можна зустріти чимало затишних магазинчиків з інтимними товарами, а ось у селищах та невеликих містечках людям доводиться користуватися переважно послугами інтернет-магазинів. Фахівці запевняють, що незважаючи на високе зростання кількості онлайн секс-шопів, офлайн не зникає – принайнні, у найближчі років 10 цього точно не станеться.

Не всі покупці готові купувати секс-товар «наосліп», тобто не розглянувши з різних боків, не покрутивши в руках і не обговоривши покупку з консультантом особисто. Звичайно, ніхто не збирається позбавляти завсідників офлайн секс-шопів задоволення. Однак сучасні інтернет-сайти з продажу секс-девайсів також пропонують клієнтам великий спектр послуг – починаючи від якісних фото та детальної інформації до кожного товару, закінчуючи онлайн спілкуванням із послужливими консультантами.

Обговорити з іншими читачами:
Погода