Руслана стала запрошеною зірковою суддею «Україна має талант»

До 30-річчя незалежності України телеканал СТБ і група StarLightMedia готують особливий подарунок для всієї країни ― новий сезон легендарного проєкту «Україна має талант». Прем’єра шоу в ефірі СТБ відбудеться восени.

Коментарі 2247

Ведучим шоу став Григорій Решетник. Зірковими суддямиСергій Притула, Ксенія Мішина та Євген Кот. А ведучою диджитального бекстейдж-шоу ― співачка Jerry Heil.

Також у складі зіркового журі з’явиться і четвертий суддя. Це люди, яких українці називають гордістю країни: наші легенди, олімпійські чемпіони та зірки, завдяки яким прапор України піднімався на різних міжнародних аренах. На попередніх кастингах запрошеними зірковими суддями стали олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики Лілія Подкопаєва і телеведуча Маша Єфросиніна.

Сьогодні до них доєдналася співачка, переможниця пісенного конкурсу Євробачення-2004, народна артистка України Руслана Лижичко.

«Грандіозний проєкт “Україна має талант” відкриває багато унікальних талантів нашої країни. Я щаслива стати його частиною і хочу отримати заряд натхнення від учасників! Хочеться, щоб мрії людей здійснились і вся країна цієї осені побачила, яка талановита наша нація. Я сама знаю, яка велика праця стоїть за кожним талантом і наскільки важлива підтримка близьких людей. Впевнена, це буде яскравий сезон!», ― поділилася очікуваннями від кастингу Руслана.

Зйомки телевізійних кастингів тривають. Хто ще з українських легенд стане запрошеним зірковим суддею «Україна має талант», стане відомо зовсім скоро.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода