“Сільпо” разом з Windfor’s Kyiv рятують Великдень

Великдень 2020 не схожий на інші. Сходити до тітки або привітати хрещену можна тільки стікером у вайбері. Держава намагається утримати людей на Великдень вдома законами, а бренди своєю комунікацією. Тільки церква відчиняє свої двері та гостинно запрошує на Великдень.

Комментарии 2308

"Сільпо" та Windfor's Kyiv знайшли спосіб, як залишити людей вдома фаном, а не погрозами. Як побороти паніку та депресію дурощами та веселощами. Зберегти традицію, яку ми дуже любимо. А ще зберегти нас, яких ми любимо не менше.

“Сейчас как никогда брендам нужно быть полезными — помогать, поддерживать, выводить из карантинных настроений. Это часть социальной ответственности — дать людям все для того, чтобы им не приходилось выходить из дома, и не важно — ты онлайн-магазин или ритейлер. А в этом месяце одно из ключевых офлайн-событий года для украинцев, поэтому мы решили перевести Пасху в онлайн.” — Олександра Найдьонова, head of strategy Windfor’s Kyiv.

ЦОК-ЦОК ОНЛАЙН — це можливість поцокатись писанками на відстані. Знайдіть вдома найміцніше яйце, зайдіть у гру, надішліть цок-цок-лінк комусь з рідних і цокайтесь яйцями дистанційно. А ще шуткуйте, не нудьгуйте і взагалі щастя вам, здоров’я.

Окрема подяка студії RIBS, яка втілила ідею у життя.

"Сільпо":
Маркетинг директор Катерина Огуряєва
Керівник відділу digital продакшн — Леся Шатурська
Керівник департаменту  бренд-комунікацій - Юля Забровська

Windfor’s Kyiv:

Креативний директор  — Ілля Ануфрієнко
Стратег — Олександра Найдьонова
Копірайтер — Ілля Янковський
Дизайнери — Віка Москофіді, Ксенія Мільченко, Арман Єнокян

RIBS:

Технічний директор — Артем Решетніков
Лід фронтенд  — Роман Москаленко
Арт-директор — Ірина Бондаренко
Дизайнери — Юлiя Коноваленко, Анна Дiденко

За матеріалами прес-релізу

Обсудить с другими читателями:
Погода