Сімейство Кардашьян може обвалити акції Instagram через критику редизайну

Інфлюенсерки закликали соцмережу не копіювати TikTok та повернутися до старих алгоритмів.

Коментарі 1161
Кайлі Дженнер і Кім Кардашьян, які мають разом майже 700 мільйонів підписників в Instagram, розкритикували зміни дизайну, що зробила соцмережа заради конкуренції із TikTok. Про це повідомляє Insider. Майже одночасно вони оприлюднили однакові пости: «Зробіть Instagram знову Instagram (перестаньте намагатися бути TikTok. Я просто хочу бачити милі фотографії своїх друзів). З повагою, усі». Це може спричинити проблеми для соціальної платформи, що належить Meta.

Зведені сестри є потужними голосами в соціальних мережах. У Дженнер 360 мільйонів підписників в Instagram, а у Кардашьян - 326 мільйонів. У 2018 році, після того, як Дженнер написала у Twitter, що вона більше не користується Snapchat після редизайну додатка, його акції за день впали більш ніж на 8%. Орієнтовний збиток на той час становив 1,3 мільярда доларів США.

Члени родини Кардашьян-Дженнер значною мірою покладаються на Instagram для продажу своїх товарів, таких як косметика та одяг. Зміна алгоритму Instagram може ускладнити для них бізнес, оскільки новий алгоритм компанії надає пріоритет піднесенню нових голосів.

Нагадаємо, що нещодавна застосунок Facebook принципово змінив стрічку, щоб конкурувати з TikTok. Раніше алгоритм було змінено в Instagram.

За матеріалами https://ms.detector.media/
Обговорити з іншими читачами:
Погода