Saatchi & Saatchi Ukraine оновила позиціонування та слоган Київстар

Команда Київстар запустила нову тарифну кампанію із свіжим динамічним слоганом «Назустріч важливому». Він став відображенням оновленної бренд-моделі та комунікаційної платформи оператора.

Коментарі 1642

Динамічність слогану дозволяє змінювати його в залежності від продукту. Позиціонування бренду та слоган розробила команда Saatchi & Saatchi Ukraine.

 video

“Для багатьох Київстар – не просто бренд, а справжній лавмарк! Працюючи над оновленням бренд-моделі та комунікаційної платформи ми врахували це. Задача не стояла у площині революційних змін, треба було сфокусувати бренд, зробити його більш зрозумілим, враховуючи ті надбання, асоціації, які вже були побудовані. Ми віримо, що сформульована цінність Київстар “близькість людей”, що підкреслює важливість емоційного зв’язку, емпатії та підтримки, не тільки допоможе зробити бренд ще більш цілісним, але й знайде відгук в людських серцях”, - вважає Костя Шнайдер, chief creative director Publicis Groupe Ukraine та Saatchi & Saatchi Ukraine.

“Так, головною цінністю для бренду став зв’язок між людьми, який можливий завдяки технологіям і продуктам компанії. Мобільний зв’язок, інтернет, телемедицина, Big Data, IoT для бізнесу — буквально все, що робить Київстар поєднує людей і створює можливості для кращого життя кожного користувача чи бізнесу. Головною ж темою в комунікації стала відповідь на сакральне запитання “а що насправді важливо?”. Люди важливі, стосунки важливі, можливість почути рідну людину за тисячі кілометрів важлива, а технології — це лише інструмент.” — коментує Marcom Head of Київстар Юрій Чорненький.

Ці зміни, звісно, вплинули й на слоган.

По-перше, він мав доносити оновлені брендософію і комунікаційну платформу. По-друге, бути адаптивним до будь-яких продуктів та комунікації Київстар. А це широкий спектр: від 4G, тарифних планів, спонсортсва івентів до програм з діджиталізації міст та Big Data-рішень для бізнесу.

Під час роботи над слоганом, команді Saatchi & Saatchi Ukraine вдалося сформулювати те найважливіше, що об’єднує абсолютно всі продукти, сервіси і проекти Київстар. Усе, що робить компанія, вона робить “Назустріч важливому” для своїх користувачів. Постійне розширення покриття мережі 4G, підвищення швидкості інтернету, покращення якості зв’язку — усе це кроки назустріч людям, які хочуть мати зв’язок з близькими людьми, потрібними експертами, цінними клієнтами, тощо. Адже “важливе” у кожного різне.

Крокувати назустріч людям — активна позиція бренду, готовність встановити зв’язок з іншими і це те, що вирізняє бренд на українському ринку. Київстар не просто дає технології, а йде назустріч потребам користувачів і покращує їх життя тут і зараз.

Потрібна Big Data, щоб оптимізувати розсилку потенційним клієнтам? Будь ласка. Big Data від Київстар назустріч ефективності вашого бізнесу.

Київстар встановлює інтерактивну зону на музичному фестивалі? Усе це назустріч враженням.

Київстар пропонує нові тарифи? Крокуємо назустріч новому.

Київстар працює над розширенням покриття 4G? Назустріч доступності.

А ви готові йти назустріч Київстар?
Saatchi & Saatchi Ukraine входить до комунікаційної найбільш креативної комунікаційної групи в Україні* - Publicis Groupe. У 2021 році стала #2 креативною агенцією в Україні*‌ ‌ та отримала перше в історії України срібло за ідею на одному з найбільших і найпрестижніших фестивалів креативності «Каннські Леви – 2021».

*За результатами рейтингів ВРК.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода