Saatchi & Saatchi заводить нас у середину серця, щоб відкрити його силу, цінність і вразливість

Британський кардіологічний фонд (BHF) і креативні партнери Saatchi & Saatchi сьогодні оприлюднили нову телевізійну інтегровану кампанію The greatest treasure («Найбільший скарб»).

Коментарі 1369
Кампанія запущена для того, щоб позиціонувати благодійну організацію як ключового агента на передовій у боротьбі з серцевими захворюваннями – робота прагне допомогти кожному знову відкрити для себе диво, цінність і вразливість власного серця. Переміщаючи свого героя у власне серце, творець використовує новий візуальний світ, щоб показати його по-іншому: і як науково складний простір, і як потужний емоційний жорсткий диск для найважливіших моментів життя.

Ролик показує жінку, яка подорожує власним серцем. Фільм, озвучений Кілліаном Мерфі, який також виступив у ролику благодійної організації «This is Science» у січні 2022 року, починається з того, що його героїня Лібі прокидається в її серці: світі, чудово переосмисленому як електричний, текстурований ландшафт.

Перед нею відтворюються важливі «сердечні» етапи її життя. Спогади служать потужним нагадуванням про дорогоцінну роль, яку відіграє серце в нашому житті, і лише коли ці спогади припиняються і світ зникає, ми розуміємо, що її серце працює не так, як повинно бути.

У зворушливому завершенні ми бачимо, як фінансовані BHF дослідження та технології виявляються емоційною та обнадійливою підказкою того, що Лібі та її серце починають зцілюватися. У реальному світі ми бачимо, як вона прокидається після процедури з сином-підлітком поруч, який запевняє її, що з нею все буде добре. BHF проситиме громадськість пожертвувати на підтримку своїх досліджень, що рятують життя.
 video
Обговорити з іншими читачами:
Погода