SAGA Development зняла у новорічній рекламній кампанії модель “Життєлюба”

Євген з Агентства дорослих моделей “Життєлюб” зіграв роль святкового бренд-героя SAGA Claus

Коментарі 1593

Так девелоперська компанія SAGA Development звітує про результати року. У хвилинному відео “Твоя новорічна сага”, веселий та стильний SAGA Claus у хіпстерському червоному пальто, шапочці, худі та білих кросівках зі шкіряним рюкзаком з подарунками їздить на електросамокаті по Києву та інспектує об'єкти, які побудувала девелоперська компанія у 2020 році.

Ролик завершується в офісі SAGA Development, куди на скляному ліфті Сhicago Central House разом із СЕО компанії Андрієм Вавришем піднімається SAGA Claus, а на 25-поверсі проходить святкування Нового року. 

 video

SAGA Claus — корпоративний бренд-герой девелоперської компанії SAGA Development, якого три роки назад розробило рекламне агентство SODA. Він приносить майбутнім покупцям всілякі подарунки перед Новим роком: спеціальні пропозиції на купівлю квартир, бонуси, сюрпризи і багато іншого. За словами директорки з маркетингу SAGA Development Вікторії Зими, все починалося з співзвуччя “Santa — Saga”, а потім у героя почали з'являтися індивідуальні риси та власний характер. Це не традиційний Санта Клаус з черевцем, в рукавицях і на упряжці оленів. SAGA Claus любить кататися на всіх видах урбан-транспорту: електросамокатах, моноколесах, гіробордах, він дуже просунутий, спортивний, любить місто і переповнений креативністю та допитливістю.

“Цього року ми запросили на цю роль Євгена з проєкту “Агентство дорослих моделей фонда “Жіттєлюб”. Всі, хто працював над зйомками відеоролика, зачаровані харизмою цього актора. А ще він настільки вправно катається на електросамокаті, що міг би дати фору будь-якому хіпстеру”, — розповідає Вікторія Зима. — Приємно спостерігати за тим, як придуманий одного разу рекламний хід стає доброю традицією, до якої ми звертаємося рік за роком. А ще дуже важливо, що корпоративний герой так чітко втілює в собі дух компанії, і це помічають наші клієнти — справжні й майбутні”.

В 2020 році SAGA Claus з'явиться не тільки в рекламі, але і в реальному житті — компанія доручила герою відповідальну місію привітання співробітників офісів, а також відділів продажів SAGA Development, в рамках підготовки до zoom-корпоративу компанії. 

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода