Сайт «Факти ICTV» очолять нові шеф-редактор та головна редакторка

У команді сайту «Факти ICTV» нещодавно відбулися кадрові зміни. Головною редакторкою стала Лілія Стрілець, а новим шеф-редактором - Данило Романчук, який до цього очолював інтернет-видання «Букви».

Коментарі 2627

«Сайт «Факти» на ринку онлайн-медіа володіє сильною репутацією як бренду, для якого важлива об’єктивність та неупередженість. У наш час чимало видань в перегонах за трафіком не перевіряють джерела інформації, ми ж прагнемо говорити мовою фактів. На новій посаді моїм завданням буде розширити комерційну аудиторію, запропонувати стратегічні рішення, які в рази збільшать прибутковість сайту (прим. сайт «Факти ICTV»  є прибутковим останні три роки)», - поділилася Лілія Стрілець.

У 2000 році Лілія розпочала працювати у програмі «Факти» на ICTV. Згодом перейшла на посаду редактора стрічки новин на сайті «Факти ICTV». У 2017-му – стала випусковим редактором. Навесні 2021-го Стрілець очолила видання як шеф-редактор.  

Данило Романчук головним чином відповідатиме за наповнення стрічки новин, а також безпосередньо працюватиме з авторами.

«Безумовно, я радий приєднатися до сайту «Факти ICTV», адже вже сама його назва мене надихає на побудову інформаційної політики, що базується на високих стандартах якості, – говорить Данило Романчук. – Серед моїх цілей – збільшення аудиторії сайту та зростання її лояльності. Йдеться про побудову спільноти читачів, які тримають сайт у закладках і протягом дня повертаються до нього за оперативною і достовірною інформацією. Мусимо розуміти, що зараз дуже велика конкуренція серед новинних сайтів. Читач губиться в потоках інформації і часто перестає розуміти, що відбувається в Україні та світі. Моє завдання, як шеф-редактора, – дати читачеві розуміння та контекст процесів, що відбуваються».

Свою редакторську кар’єру Романчук розпочав у виданні «Лівий берег». Потім працював заступником головного редактора в інформаційному агентстві УНН. В якості головного редактора 6 років провів у виданні «Букви».

«Лілія як ніхто розуміє бренд «Факти», адже працює з нами вже багато років. А досвід та фактчекінг Данила дадуть поштовх для розвитку нових ідей. Впевнена - таке партнерство посилить сайт «Факти ICTV» та дозволить нам закріпити лідерські позиції серед вітчизняних телевізійно-новинних онлайн-медіа», - коментує кадрові зміни директорка департаменту інтернет-проектів Ольга Тищук.

Вітаємо Лілію Стрілець та Данила Романчука з новими посадами. Бажаємо їхній колаборації успішних матеріалів та шалених охоплень!

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода