Samsung і Cheil створили інноваційну програму зі ШІ для людей з аутизмом, яка зменшує звуки, що викликають стрес

Samsung Espana та Cheil Worldwide Spain створили революційну програму зі штучним інтелектом для людей з аутизмом, яка автономно зменшує гучність звуків, які вони вважають тривожними, не ізолюючи їх шляхом повного придушення шуму.

Коментарі 1226
Ця програма є першою в історії розумною програмою для керування шумом, яка працює в режимі реального часу, щоб дозволити людям керувати окремими звуками відповідно до своїх потреб.

Аутизм вражає близько 70 мільйонів людей у ​​всьому світі, і багато людей з аутизмом мають слухову чутливість, яка може призвести до дискомфорту та занепокоєння під час реакції на певні звуки. Рішенням часто є шумопоглинаючі навушники, які блокують усі звуки, що призводить до повної аудіоізоляції.

Розширений додаток Samsung із штучним інтелектом під назвою Unfear працює з навушниками Samsung Galaxy Buds, щоб фільтрувати відомі звуки тригерів, у тому числі звуки, персоналізовані для користувача, щоб захистити, заспокоїти та допомогти людям із розладом аутистичного спектру (РАС) і розладами слуху.

У надзвичайних ситуаціях додатком можна керувати голосом, що дозволяє користувачам негайно шукати «спокійний режим» у особливо напружені моменти. Існує також опція SOS, за допомогою якої користувачі можуть автоматично зателефонувати своєму екстреному контакту, щоб отримати допомогу.
 video
Обговорити з іншими читачами:
Погода