Samsung представила ноутбук нового покоління

На виставці SID 2022 Display Week компанія Samsung Display представила новий складний пристрій під назвою Flex Note. По суті це величезний планшет, який легко перетворюється в ноутбук нового покоління.

Коментарі 1419
Схоже Samsung нарешті відпрацювала свою технологію гнучких екранів і повністю готова впровадити її у найрізноманітніші пристрої. Компанія представила Flex Note – ґаджет, що нагадує гібрид складаного ноутбука та планшета.

Він має такий самий дизайн, як у відома серія смартфонів Galaxy Z Fold, але його чималі габарити роблять пристрій схожим на ноутбук.
Ноутбук чи планшет – Samsung Flex Note / Фото Gizmochina
Ноутбук чи планшет – Samsung Flex Note / Фото Gizmochina
Ще однією рисою, яка робить пристрій більше схожим на сучасний ноутбук є операційна система. Судячи з продемонстрованої на виставці версії ґаджет працює під керуванням Windows від Microsoft. Чи буде можливість змінити операційну систему, наразі невідомо.
Режим ноутбука в Samsung Flex Note / Фото Gizmochina
Режим ноутбука в Samsung Flex Note / Фото Gizmochina
Якщо пристрій повністю розгорнути, він стає схожим на планшет, а клавіатура зникає з екрану. Ще однією перевагою дизайну є опція, яка дозволяє налаштувати зовнішній вигляд клавіатури. Вона може бути монохромною або різнокольоровою.

Flex Note вирізняється тонким корпусом і на цьому усі подробиці щодо технічних деталей закінчуються. Поки невідомо на якому процесорі він працює та яку пам'ять використовує.

За матеріалами https://tech.24tv.ua
Обговорити з іншими читачами:
Погода