Samsung представила нову серію Galaxy S23

Компанія Samsung Electronics представляє смартфони Galaxy S23 Ultra, Galaxy S23+ та Galaxy S23, відкриваючи нову еру небачених досі мобільних можливостей преміального рівня із Samsung Galaxy.

Коментарі 1003

Камера Samsung Galaxy допоможе знімати захопливі кінематографічні відео завдяки функціям нічної зйомки (Nightography) на основі трансформаційного штучного інтелекту (ШІ). 

Платформа «Snapdragon® 8 Gen 2 Mobile для Galaxy» розкриває весь потенціал преміального функціоналу, зокрема революційного ШІ, геймінгу майбутнього та ефективного й стабільного геймплея із найшвидшою у світі мобільною графікою1

Galaxy S23 Ultra оснащено улюбленим серед багатьох користувачів Samsung Galaxy електронним пером S Pen2, яке пропонує більше можливостей для продуктивної роботи, запису нотаток, дозвілля та безліч іншого. 

Усі інновації серії Galaxy S23, які встановлюють нові стандарти для всієї галузі, підсилено приголомшливим дизайном, що узгоджується з екологічними зобов’язаннями Samsung: у ньому застосовується більше перероблених матеріалів, ніж у будь-якому іншому смартфоні Galaxy3.

«Цінність впливових технологій визначається не лише можливостями, які вони створюють для людей сьогодні, а і їхнім внеском у краще майбутнє, – сказав Ро Темун, президент і керівник підрозділу MX (Mobile eXperience Business) у Samsung Electronics. – Уся серія Galaxy S23 тепер задає нові стандарти преміального мобільного досвіду, якому можна довіряти. Наша місія – заново визначити, що таке максимальна продуктивність, шляхом поєднання ефективності, довгочасних інновацій та екологічності».

Камера Samsung Galaxy з найбільшою кількістю мегапікселів, що дарує більше креативної свободи – від ранку й до самої ночі

Galaxy S23 Ultra допоможе легко створювати феноменальний контент – і неважливо, новачок ви чи професіонал. Найбільш прогресивна система камер Samsung Galaxy адаптована практично до будь-якого освітлення і здатна досягати неймовірної деталізації. Покращені можливості для нічної зйомки (Nightography) змінюють методи, з якими серія Galaxy S оптимізує фото й відео за цілої низки навколишніх умов. Сміливо знімайте виступи улюблених гуртів на концерті, селфі в океанаріумі чи групові фотографії з друзями за вечерею – та отримуйте чіткіші фото і відео4. Новий алгоритм обробки зображень на основі ШІ вдосконалює відтворення деталей і колірні тони, щоб виправити візуальні шуми, які зазвичай виникають під час зйомки в умовах слабкого освітлення.

Galaxy S23 Ultra – першим серед Samsung Galaxy – може похвалитися новим 200-мегапіксельним сенсором Adaptive Pixel, який напрочуд точно захоплює всі епічні моменти. Завдяки технології піксельного бінінгу він підтримує опрацювання зображень у високій роздільній здатності на кількох рівнях водночас5. А оскільки в комунікації як ніколи важливу роль сьогодні відіграє фронтальна зйомка, серія Galaxy S23 представляє швидкий автофокус і нашу першу селфі-камеру Super HDR із частотою кадрів 60 fps замість 30 fps для кращих фронтальних фото і відео.

Для тих, хто хоче мати повний креативний контроль і персоналізовані функції, серія Galaxy S пропонує цілий набір інструментів для унікального досвіду фотозйомки. Додаток Expert RAW6, доступний ексклюзивно на Samsung Galaxy, дозволяє знімати й редагувати зображення у форматі RAW і JPEG – як із DSLR-камерою, але без важкого обладнання. Користувачі можуть експериментувати у фотомистецтві з функцією «Мультиекспозиція» чи знімати чіткі зображення зоряного неба з налаштуваннями «Астрофото», а після завантаження на Galaxy S23 функції Expert RAW тепер доступні через оригінальний додаток камери Samsung. До того ж із новими можливостями зуму в додатку Camera Controller7 серії Galaxy Watch5 ви легко налаштуєте ідеальний кадр просто зі свого зап’ястя.

Серед інших вдосконалень:

  • Оптична стабілізація зображення (OIS) із удвічі збільшеним кутом коригування в усіх напрямках на Galaxy S23 Ultra – для стабільних відео під час зйомки за слабкого освітлення чи в ситуаціях, коли кадри можуть вийти розмитими.
  • Покращене відео 8К8 з кадровою частотою 30 fps та ширшим кутом огляду – для більш кінематографічної відеозйомки.
  • Вдосконалений об’єктний ШІ, який аналізує всі деталі в кадрі, зокрема такі риси обличчя, як волосся і очі, – для ретельного відтворення динамічних особливостей.
  • Нова функція 360 Audio Recording9 на Galaxy Buds2 Pro – для багатовимірного звучання, яке збагачує і доповнює відеоперегляд.

Моделі Galaxy S23+ та Galaxy S23 отримали знакову камеру Samsung Galaxy з оновленим виглядом, у якому блок об’єктивів більше не має контурованої рамки. Це знаменує початок нової ери характерного дизайну Galaxy, який виокремлює всю серію.

Преміальна продуктивність для геймінгу майбутнього

Контент-креаторам і геймерам добре відоме бажання виходити за рамки можливого, а це потребує технологій, які перевершують усі очікування. Разом Samsung і Qualcomm оптимізували можливості Samsung Galaxy з цілковито новою Snapdragon® 8 Gen 2 Mobile для Galaxy – найбільш потужна та ефективна платформа, що коли-небудь застосовувалася в смартфонах Samsung Galaxy, та найшвидша10 доступна наразі платформа Snapdragon. Крім того, батарея Galaxy S23 Ultra ємністю 5000 мА·год11 підтримує роботу більшої камери, ніж на Galaxy S22 Ultra, без збільшення розмірів самого пристрою.

Завдяки новій мікроархітектурі центрального процесора серія Galaxy S23 обробляє дані приблизно на 30% ефективніше, ніж серія Galaxy S22. Зйомка приголомшливих кадрів за слабкого освітлення потребує трильйонів обчислень за секунду, а тому високоефективну архітектуру нейронного процесора Samsung Galaxy було оптимізовано на 49%, щоб балансувати ефективність і потужність під час застосування ШІ-алгоритму та допомагати користувачам робити епічні фото й відео. Одним із найважливіших удосконалень Galaxy S23 є оптимізований графічний процесор: приблизно на 41% швидший, ніж у серії Galaxy S22, і розроблений спеціально для досвідчених користувачів12.

Наближається майбутнє абсолютного цифрового реалізму, і що стосується популярних мобільних ігор, то Galaxy S23 Ultra до цього уже готовий: смартфон підтримує трасування променів у режимі реального часу. Завдяки технології, яка симулює і відстежує кожен промінь світла, сцени будуть відтворюватися помітно реалістичніше. Крім того, випарювальна камера Samsung Galaxy тепер більша13 і наявна в кожній моделі серії Galaxy S23, щоб нічого не сповільнювало ігровий марафон.

Усі ці можливості сповна розкриваються на великому 6,8-дюймовому14 Edge дисплеї Galaxy S23 Ultra зі зменшеною кривизною, що забезпечує більшу та плоскішу поверхню15 для найкращих візуальних ефектів на смартфоні Samsung Galaxy. Унікальна функція Samsung Galaxy для комфортнішого перегляду (Enhanced comfort) дає змогу регулювати колірні тони й рівні контрастності екрана, тож очі менше втомлюються, коли ви перед сном гортаєте соцмережі. Vision Booster тепер має три рівні підсвітки замість двох, щоб протидіяти відблискам і яскравому денному світлу.

Розроблений із думкою про планету

Серія Galaxy S23 піднімає планку для преміальних технологій, які збагачують життя людей і сприяють оздоровленню планети. З часу випуску серії Galaxy S22 компанія Samsung збільшила використання перероблених матеріалів – із шести внутрішніх компонентів у Galaxy S22 Ultra до 12-ти внутрішніх і зовнішніх компонентів у Galaxy S23 Ultra. У серії Galaxy S23 також використано більше перероблених матеріалів, ніж у будь-якому іншому смартфоні Galaxy, зокрема перероблені алюміній і скло, а також пластик, виготовлений із викинутих рибальських сіток, PET-пляшок і бочок для води.

Нова серія S першою на ринку отримала скло Corning® Gorilla® Glass Victus® 2, яке забезпечує міцність для тривалого користування, до того ж у його складі міститься в середньому 22% переробленої сировини16. Кожен смартфон Galaxy S23 також запаковано в оновленій коробці, для якої застосовується на 100% перероблений папір.

Із серією Galaxy S23 бренд Samsung Galaxy робить більше для мінімізації свого екологічного сліду без втрат у якості та естетиці. Смартфони серії Galaxy S23 сертифіковано UL ECOLOGO®17, що підтверджує їхній знижений вплив на довкілля.

Якщо ви хочете користуватися смартфоном якомога довше, можете сміливо обирати Galaxy S23: преміальний функціонал серії буде підтримуватися роками завдяки оновленням чотирьох поколінь ОС і п’ятирічним оновленням безпеки18. Свій внесок у тривалу роботу пристроїв також роблять різні програми, як-от: клієнтська підтримка в разі випадкових пошкоджень, послуги з ремонту тощо.

Зручні функції безпеки та конфіденційності для прозорого користування без компромісів

Безпека і конфіденційність – такою є основа серії Galaxy S23. Кожен смартфон оснащено наскрізною системою безпеки Samsung Knox, яка отримала більше державних і галузевих сертифікацій, ніж будь-який інший наявний на ринку мобільний пристрій, платформа чи рішення. Панель безпеки та конфіденційності Samsung Galaxy пропонує повний огляд даних: хто має до них доступ і як вони використовуються. Всього один погляд, і ви легко дізнаєтеся, чи загрожує щось особистій інформації, а також отримаєте прості підказки стосовно зміни налаштувань для безпечнішої роботи смартфона. Також є можливість вирішити, яким конкретно додаткам та програмам надати доступ до своїх даних і спосіб їхнього використання.

Вперше представлена в серії Galaxy S21 платформа Knox Vault пропонує додатковий рівень безпеки для важливих даних на Galaxy S23, ізолюючи їх від решти пристрою, зокрема від ОС. Це забезпечує покращений захист від вразливостей.

Більше свободи і гнучкості в пов’язаній екосистемі

Серія Galaxy S зосереджується навколо преміальних можливостей і безкомпромісних інновацій Samsung Galaxy Ultra. Однак продуктивний та креативний функціонал Samsung Galaxy Ultra не обмежується смартфонами. І тепер найновіші Galaxy Tab S8 Ultra уперше дозволяють користувачам випробувати всі переваги цілісної екосистеми Samsung Galaxy.


Пов’язаний функціонал надає додаткові переваги під час користування всіма моделями серії Galaxy S. Функція Samsung «Мультиконтроль»19, яка об’єднує мишку і клавіатуру між ПК і планшетом Samsung Galaxy, тепер поширюється на Galaxy S23 Ultra, Galaxy S23+ та Galaxy S23 для максимально гнучкої взаємодії з кількома пристроями. Також було покращено роботу з текстом: можна легко копіювати і вставляти текстові дані, як-от URL, з одного девайса на інший, щоб без проблем продовжити свої справи на іншому пристрої. На Galaxy S23 Ultra додаток Google Meet, пов’язаний із Samsung Notes і вбудованим пером S Pen, тепер забезпечує зручніші й ефективніші відеодзвінки. Із функцією Live Share учасникам зустрічі через Google Meet не знадобиться налаштовувати спільний перегляд екрана, адже вона дозволяє їм усім водночас редагувати20 один документ зі своїх пристроїв Android21.

Доступність

З 1 лютого 2023 року серія Galaxy S23 буде доступна для передзамовлення з додатковою вигодою до 6 000 грн.

Моделі  серії Galaxy S23 представлені в чотирьох натхненних природою кольорах: фантом чорний, кремовий, зелений і лавандовий22.

Galaxy S23 Ultra, Galaxy S23+ та Galaxy S23 надійдуть у продаж із 3 березня.

1 Платформа Snapdragon® 8 Gen 2 Mobile для Galaxy оптимізована для Samsung і є ексклюзивною на період виходу серії Galaxy S23.

2 У серії Galaxy S23 підтримка S Pen наявна тільки на Galaxy S23 Ultra.

3 У Galaxy S23 Ultra перероблені матеріали застосовують в 12-ти внутрішніх і зовнішніх компонентах (Galaxy S23+ та Galaxy S23: 11 внутрішніх і зовнішніх компонентів), порівнюючи з шістьома внутрішніми компонентами у Galaxy S22 Ultra.

4 Порівнюючи з Galaxy S22 Ultra.

5 Оновлена технологія піксельного бінінгу від Samsung забезпечує для Galaxy S23 Ultra такі варіанти вихідної роздільної здатності: 200 Мп, 50 Мп та 12 Мп.

6 Перед використанням потрібно окремо завантажити з Galaxy Store безкоштовний додаток Expert RAW. Додаток Expert RAW доступний для серії Galaxy S23 (S23 Ultra / S23+ / S23), серії Galaxy S22 (S22 Ultra / S22+/ S22), S21 Ultra, S20 Ultra, Fold4, Fold3, Fold2, Note20 Ultra.

7 Додаток Camera Controller попередньо встановлений на пристроях серії Galaxy Watch5.

8 Відтворення відео 8К доступне тільки на пристроях із підтримкою роздільної здатності 8К.

9 Функція буде доступна для навушників Galaxy BudsPro, пов’язаних зі смартфоном Samsung Galaxy з інтерфейсом One UI 5.0 чи новішої версії та підтримкою LE Audio, зокрема із серією Galaxy S23. Потребує встановлення останніх версій програмного забезпечення для смартфонів Samsung Galaxy та пристроїв Galaxy Buds. Щоб активувати функцію, відкрийте додаток Samsung Camera > Налаштування камери > Режим Відео > Додаткові параметри відео > 360 Audio Recording.

10 Станом на 1 лютого 2023 року.

11 Типовий показник, перевірений в умовах сторонніх лабораторій. Типовим є середній показник, отриманий з урахуванням відхилення ємності серед досліджених зразків згідно зі стандартом IEC 61960. Номінальна (мінімальна) ємність становить 4855 мА·год. Фактичний час автономної роботи може різнитися залежно від мережевого середовища, характеру користування та інших чинників.

12 Вдосконалення продуктивності процесора показано в порівнянні з чипсетом попереднього покоління. Фактична продуктивність залежатиме від середовища й умов користування та попередньо встановленого програмного забезпечення і додатків.

13 Порівнюючи з Galaxy S22 Ultra.

14 Дисплей виміряно по діагоналі. Корисна площа екрана менша через закруглені кути та отвір для об’єктива камери.

15 Порівнюючи з Galaxy S22 Ultra.

16 Скло Corning® Gorilla® Glass Victus® 2 застосовується в передньому екрані та задній панелі серії Galaxy S23.

17 У продуктах і сервісах із сертифікацією UL ECOLOGO® підтверджено знижений вплив на довкілля на основі критеріїв екологічної ефективності протягом усього їхнього життєвого циклу, як-от: зменшення енергоспоживання, матеріали, здоров’я, довкілля, виробництво та діяльність. Серія Galaxy S23 відповідає стандарту UL 110.

18 Доступність і терміни оновлення ОС Android та безпеки можуть різнитися залежно від моделі пристрою та ринку. Наразі підтримка оновлення ОС Android до чотирьох поколінь та п’ятирічних оновлень безпеки доступна для таких пристроїв: серія Galaxy S23 (S23 Ultra / S23+ / S23), серія Galaxy S22 (S22 Ultra / S22+ / S22), серія Galaxy S21 (S21 Ultra / S21+ / S21 / S21 FE), Fold4, Flip4, Fold3, Flip3, серія Tab S8 (Tab S8 / Tab S8+ / Tab SUltra).

19 Функція Samsung «Мультиконтроль» працює на планшетах Galaxy з One UI 4.1 чи новішої версії, смартфонах Galaxy з One UI 5.1 чи новішої версії та пристроях серії Galaxy Book, випущених у 2021 році й пізніше та оснащених Samsung Settings v1.5 (Intel) або Samsung Settings v3.3 (ARM). Деякі моделі можуть мати обмежену підтримку функцій, потрібно увійти в один обліковий запис Samsung на телефоні та ПК.

20 Спільне редагування наразі доступне на Galaxy S23 Ultra.

21 Користувачам потрібно увійти на пристрої у обидва свої облікові записи – Samsung і Google.

22 Доступність може різнитися залежно від ринку.

​За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода