Samsung представляє новий стильний планшет Galaxy Tab S5e

Компанія Samsung Electronics представляє Galaxy Tab S5e – елегантний та зручний у використанні планшет, що володіє безліччю інтелектуальних функцій для спілкування.

Коментарі 1628
Оснащена великим 10,5-дюймовим дисплеєм і потужною батареєю новинка була розроблена, щоб користувачі могли повністю зануритися в розважальний контент.

«Tab S5e – це флагманський пристрій з лаконічним дизайном і потужною “начинкою”, доступний в новій ціновій категорії, – зазначив Донг Джин Ко (DJ Koh) президент і глава підрозділу IT і Mobile Communications Samsung Electronics. – Tab S5e створений для користувачів, яким важливо завжди залишатися на зв’язку та отримувати найкращі враження від використання мобільних технологій».
Витончений дизайнTab S5e отримав чудовий новий дизайн, в якому поєднуються практичність і стиль. Неймовірно тонкий (всього 5,5 мм) елегантний металевий корпус і вага (400 г) роблять Tab S5e ідеальним портативним пристроєм, міцним і органічним в повсякденному житті користувачів. Планшет доступний в яскравих і сучасних монохромних кольорах: срібний, чорний і золотий.
Завдяки потужній батареї, заряду якої вистачає на 14,5 годин¹, Tab S5e оптимізований для максимальної продуктивності, дозволяючи довше насолоджуватися іграми, стрімінгом відео або спілкуванням в Інтернеті.

Вбудовані інтелектуальні функціїTab S5e володіє широкими можливостями для спілкування і зв’язку. Будучи першим планшетом Samsung з підтримкою оновленого інтелектуального помічника Bixby 2.0², Tab S5e максимально простий і зручний у використанні. Він стане ідеальним центром управління домашньою технікою³.

Наприклад, користувачі можуть керувати кількома домашніми пристроями одночасно з функцією Quick Command, яка дозволяє «прив’язувати» відразу кілька дій до однієї голосової команди. Таким чином, управління домашньою екосистемою стає ще більш швидким, простим і персоналізованим.

У поєднанні з клавіатурою (продається окремо) і док-станцією Samsung DeX Galaxy Tab S5e перетворюється в зручний інструмент для роботи з інтерфейсом, що нагадує ПК. З функцією «Завжди на зв’язку»° користувач може відповідати на дзвінки або повідомлення безпосередньо з планшета, навіть коли смартфон перебуває далеко або підключений до іншої Wi-Fi мережі.

Розширені можливості для розвагПланшет дозволить насолодитися будь-яким контентом, від захоплюючих фільмів до улюблених серіалів, який відображається в найдрібніших деталях завдяки легендарному Super AMOLED дисплею Samsung з співвідношенням сторін 16:10 і невидимою клавішею «Додому». Tab S5e отримав 10,5-дюймовий дисплей з тонкою рамкою. Співвідношення розмірів дисплея до корпусу пристрою складає 81,8%, забезпечуючи поліпшені, максимально реалістичні враження від перегляду. Власники Tab S5e також зможуть протягом 4 місяців безкоштовно насолоджуватися сервісом YouTube Premium, що дозволяє дивитися улюблений контент на YouTube, YouTube Music і YouTube Gaming°° без обмежень і у високій роздільній здатності.

Потужне глибоке звучання досягається завдяки вбудованим чотирьом динамікам Tab S5e, що дозволяє зберігати стереозвук під час повороту пристрою. Планшет отримав інтеграцію Dolby Atmos від AKG для тривимірного звуку та професійного балансу аудіо.
 video
Всі функції, характеристики та інша інформація про продукт, що міститься в даному документі, в тому числі, але не виключно, переваги, дизайн, ціна, компоненти, продуктивність, доступність і можливості продукту підлягають зміні без повідомлення.

¹ Тривалість автономного використання залежить від налаштувань і моделі використання. Дані засновані на лабораторних тестах.
² Bixby Voice на сьогоднішній день доступний на кількох мовах.
³ SmartThings Hub повинен бути встановлений для підключення і керування пристроями в додатку SmartThings на Tab S5e.
° Доступність функції залежить від країни та оператора зв’язку.
°° Пропозиція для країн, в яких доступний сервіс YouTube.

По материалам пресс-релиза
Обговорити з іншими читачами:
Погода