Samsung створила холодильники з дуже незвичним дизайном

Разом з італійською студією вона створила прилади з дуже незвичним дизайном, які впишуться далеко не в кожен інтер'єр.

Коментарі 1845
Samsung уже давно пропонує користувачам окрему серію своїх пристроїв під назвою Bispoke, що буквально означає "на замовлення". Сюди входять особливі версії звичних пристроїв – не лише смартфонів, а й побутової техніки, на кшталт плит, мікрохвильовок, посудомийних чи пральних машин тощо. Саме сюди компанія й віднесла нові холодильники.

Bespoke Refrigerator

Холодильники Bispoke Refrigerator показали на виставці Fuorisalone 17 квітня. Створені вони разом з італійською креативною студією Toilet Paper, назва якої перекладається як "туалетний папір". Компанію заснували у 2010 році художник Мауріціо Каттелан та фотограф П'єрпаоло Феррарі. Toilet Paper почала свою діяльність як бренд арт-журналу, а згодом перетворилася на творчу студію.

Побутові прилади вирізняються яскравим окрасом, з квітами, їжею та іншими малюнками. Один з них схожий на велику чорну шафу з дзеркалом, а інший має надруковані логотипи самої студії. Загалом представили чотири різні дизайни.

Найближчим часом обидві компанії збираються показувати холодильники на різноманітних виставках, шоурумах, у власних магазинах та офісах. А продаватимуться вони в Кореї, США та Європі.

Технічно Bespoke Refrigerator від звичайних моделей нічим не відрізняються. Це все ті ж холодильники Samsung, але зі зміненим дизайном.

За матеріалами 24tv.ua
Обговорити з іншими читачами:
Погода