Samsung відкладає запуск Galaxy Fold

Нещодавно Samsung представила абсолютно нову категорію мобільних пристроїв. Для створення гнучкого дисплея застосували найновіші інноваційні матеріали і технології. Samsung натхнена зацікавленістю, з якою зустрічали Galaxy Fold.

Комментарии 1131
Незважаючи на те, що багато оглядачів побачили великий потенціал у представленому пристрої, деякі також продемонстрували, що смартфон має потребу в подальших удосконаленнях, які забезпечать найкращий досвід його використання. Для того, щоб повною мірою оцінити отриманий зворотний зв’язок і провести додаткові внутрішні тестування, запуск Samsung Galaxy Fold переноситься. Про нову дату релізу буде оголошено в найближчі тижні.

Початкові результати досліджень виявлених проблем з дисплеєм показали, що вони можуть бути пов’язані з впливом на відкриті верхню і нижню області складного механізму. Також був виявлений випадок, коли компоненти пристрою вплинули на роботу дисплея.

Samsung вживе заходів щодо посилення захисту дисплея смартфона, а також буде звертати особливу увагу покупців пристрою на особливості використання дисплея із захисною плівкою.

Довіра наших клієнтів є головним пріоритетом компанії. Samsung цінує співпрацю та ефективну взаємодію з нашими клієнтами та партнерами для розвитку галузі. І хочет подякувати всім за терпіння і розуміння.


За матеріалами прес-релізу
Обсудить с другими читателями:
Погода