Санофі презентує новий корпоративний бренд та логотип, об’єднуючи компанію спільною метою та айдентикою

Санофі представила свій новий корпоративний бренд, що об’єднує компанію та підсилює її курс на оновлення та трансформацію, про який вона оголосила у грудні 2019 року.

Коментарі 2085

За останні 50 років Санофі стала провідною диверсифікованою глобальною компанією, що працює у сфері охорони здоров’я, та зробила вагомий внесок у наукові відкриття, орієнтовані на потреби пацієнтів. Мова йде про перші терапевтичні рішення для лікування низки рідкісних захворювань, встановлення стандартів лікування людей з діабетом та серцево-судинними захворюваннями. Віддано працюючи задля забезпечення громадського здоров’я, впродовж десятиліть Санофі допомагала захистити мільйони людей від грипу щороку, сприяла зниженню поширення поліомієліту. Водночас Санофі невпинно демонструвала своє наукове бачення, що сприяло появі інноваційних рішень для лікування запальних захворювань.

Історія Санофі бере свій початок від  об’єднання багатьох різноманітних компаній, і сьогодні - це сплетіння багатьох культур, ідентичностей та брендів. Новий корпоративний бренд Санофі сягає коріннями у цю спадщину та вперше об’єднує цю багату історію в єдину спільну айдентику. Це втілення пройденого компанією шляху демонструє її амбітну стратегію на майбутнє.  

Пол Хадсон, Головний виконавчий директор Санофі:

“Напередодні півстолітньої річниці нашого існування  ми взяли на себе відповідальність провести найбільшу модернізацію та трансформацію компанії за всю її історію,” сказав Пол Хадсон, Головний виконавчий директор Санофі. “У 2019 році ми сформували нашу стратегію Play to Win, яка зосереджена на використанні нашої інноваційної платформи для виробництва передових лікарських засобів та вакцин. Наш новий бренд є органічним та важливим наступним кроком в цій подорожі та представляє інтегрований підхід, з яким працюватиме компанія заради досягнення нашого спільного прагнення змінити парадигму медичної практики.”

Єдина компанія Санофі, єдина айдентика

Бізнес-підрозділи Санофі Пастер та Санофі Джензайм, які працюють з вакцинами та препаратами для лікування рідкісних захворювань відповідно, та усі інші бренди, які були придбані компанією Санофі, будуть об’єднані під єдиною назвою та айдентикою. Ці бренди впродовж багатьох років символізували вплив, який можуть мати інновації на життя людей. Якщо ми будемо мислити, діяти та працювати як єдина компанія, об’єднана спільною метою та айдентикою, ми зможемо справляти ще більший вплив, стратегічно спрямовуючи ресурси компанії на розробку інновацій, які дійсно потрібні пацієнтам.

Дизайн, що сягає корінням у наукові відкриття

Новий логотип є втіленням нової цілі та прагнення Санофі, на створення якого нас надихали прості та орієнтовані на рух вперед знаки високих технологій. Дві фіолетові крапки символізують наукову подорож, що розпочинається на старті – від прагнення поставити під сумнів статус-кво та цікавості “а що якщо”? - та закінчується на фініші - еврика, коли з’являються нові інноваційні рішення, що змінюють життя людей на краще.

Жозеп Катла, Керівник з корпоративних зв’язків Санофі:

“Розробляючи наш новий бренд, ми прагнули дати нашим співробітникам, нашим партнерам, пацієнтам та спеціалістам, які працюють в системі охорони здоров’я, чітке розуміння того, ким ми є та чого ми прагнемо досягнути,” сказав Жозеп Катла, Керівник  з корпоративних зв’язків Санофі. “Світогляд Санофі є дуже простим, самобутнім і, можливо, трохи незвичним. Ми віримо, що наш новий бренд та логотип створять унікальний простір у сфері охорони здоров’я, що ідеально представить нашу нову ціль - рухатися вперед до наукових чудес, щоб покращувати життя людей”.

 video
За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода