Savory.pet: найкраще — для домашніх улюбленців

Креативники Brain Tank створили сайт savory.pet для бренду кормів Savory з переконанням, що наші домашні улюбленці — це повноцінні члени родини, а отже, заслуговують на найкраще.

Коментарі 1018

Антуан де Сент-Екзюпері писав, що ми відповідальні за тих, кого приручили. Команда Brain Tank повністю з ним погоджується та впевнена, що наші домашні улюбленці — це повноцінні члени родини, а отже, заслуговують на найкраще. Саме з таким переконанням створили сайт savory.pet для бренду кормів Savory.

Brain Tank детально дослідила найцікавіші зразки світового UX/UI дизайну та розробила ресурс, що став і Інтернет-магазином, і майданчиком з корисною інформацією для власників котів та собак. Витриманий дизайн, зрозуміла навігація, універсальний і збалансований шрифт, а також милі фотографії чотирилапих друзів — усе продумано для того, щоб відвідувачам було приємно замовляти здорову їжу для своїх улюбленців і водночас дізнаватися експертну думку щодо низки питань. Кожна деталь на ресурсі підкреслює преміальність бренду: колірна гама, зокрема лаконічні золоті лінії на чорному тлі, мінімалістична анімація на сторінках і дружній інтерфейс. Із сайтом savory.pet піклуватися про домашніх тварин стає ще приємніше та зручніше.

 video
За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода