Секрети новорічних іграшок

Іграшки оживають у новому відео від рекламної агенції Cheil Ukraine для компанії Samsung.

Коментарі 1635

Цього року в Samsung вирішили створити святкову рекламу для YouTube з преміальними телевізорами The Serif, The Frame, Neo QLED 8K та проєктором The Premiere. Перед Cheil Ukraine постало завдання показати, що ці телевізори — кращі подарунки на свята.

Тож Cheil подумали про тих, хто у свята знаходиться поруч із нами вдома, хто спостерігає за усім, що відбувається — про новорічні іграшки. Їм завжди ну дуже цікаво побачити й обговорити, що їхні люди дарують та отримують. От іграшки і зібралися на святкову відео онлайн-конференцію, аби похвалитися подарунками своїх людей.

«Серед безлічі схожих новорічних сюжетів цього року ми хотіли б звернути на себе увагу незвичайним, добрим та емоційним відео», — розповідає Катерина Фесюк, керівник відділу маркетингових комунікацій побутової електроніки Samsung Electronics.

«Ми хотіли, щоб історія була дуже гарною, людяною, смішною і водночас технологічною й іміджевою. Зберегти цей баланс допомогли досвід і фантазія режисера та величезна кропітка робота багатьох людей. Ми всі відчували, що творили маленьке кіно, і глибоко поринули у його світ!», — ділиться враженнями креативний директор Владислава Денис.

Реалізувати задумане допомогли режисер Марія Халпахчі та студія Lumiere Production. Марія передала затишну домашню атмосферу з магічним новорічним шиком. Майстерність акторів у озвучці зробила з іграшок справжніх персонажів.

Отож, свята розпочалися! А що у вас?

 video

Хто працював над відео:

Samsung: Катерина Фесюк, керівник відділу маркетингових комунікацій побутової електроніки Samsung Electronics, Вікторія Шмельова, менеджер маркетингових комунікацій АВ
Агентство: Cheil Ukraine
Президент: Деймон Кім
Креативний директор: Владислава Денис
Артдиректори: Олексій Пеньуелас-і-Кальдерон, Микола Соколов
Копірайтери: Марина Приступа, Валентина Павліченко, Владислава Денис, Анастасія Деордиця
Вебдизайнер: Володимир Клименко
Екаунт-директор: Олена Бондаренко
Студія: Lumiere Production
Режисер: Марія Халпахчі
Виконавчий продюсер: Олена Волобуєва
1AD: Микита Козлов
Артдепартамент: Світлана Александрова
Style: Анна Аралова
CC: Валентин Вернигор
CGI: Lumiere Production
Голоси: Наталія Валевська, Іван Розін

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода